اخبار روز

تقی‌پور: عده‌ای برای بررسی طرح صیانت کارشکنی می‌کنند – تی ام گیم

 • تقی‌پور: عده‌ای برای بررسی طرح صیانت کارشکنی می‌کنند – تی ام گیم

  به گزارش ایسنا، رضا تقی‌پور در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ بیان کرد: متاسفم از این‌که برخی از همکارانم به وظایف خود عمل نکرده و به حق و حقوق نمایندگی آشنا نیستند. از زمان تشکیل کمیسیون مشترک برای بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی با کارشکنی‌های مختلفی روبه‌رو شده‌ایم. عده‌ای از دوستان تلاش کردند تا جلسات کمسیون تشکیل نشود.

  وی در ادامه اظهار کرد: حتی در هفته‌های گذشته که بودجه در صحن مطرح نبود برخی به جلسات کمیسیون نمی‌آمدند تا با غیبت جلسات کمیسیون تعطیل شود. نباید اجازه داد تا حرف‌های خلاف واقع از تریبون مجلس زده شود. در کجای آیین‌نامه گفته شده تا جلسات کمیسیون‌ها در زمان بررسی بودجه تعطیل می‌شود؟

  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این دیکتاتوری مدرن است که یک نفر تصمیم بگیرد و بخواهد جلسات کمیسیون را تعطیل کند. امروز برخی از صحبت‌ها در مجلس شورای اسلامی خوراک برای رادیوهای بیگانه شد، اجازه دهید مجلس مسیر کارشناسی را طی کند. این‌که مجلس را به توپ ببندید راهکار نیست دیگران نیز موفق نشدند. ما وظیفه خود را انجام می‌دهیم.

  وی در ادامه تاکید کرد: جلسه کمیسیون مشترک برای ارائه گزارش به مردم در خصوص عملکرد کارگروه است. چرا ناراحت هستید که می‌خواهیم به مردم اطلاع‌رسانی کنیم؟ حال که نتوانستید جلسه کمیسیون را با غیبت تعطیل کنید از راه دیگری وارد شده‌اید اما به نتیجه نخواهید رسید. از همه همکاران دعوت می‌کنم در جلسه کمیسیون حضور پیدا کنند.

  به گزارش ایسنا، غلامرضا نوری قلچه در جریان جلسه علنی امروز در تذکری تاکید کرده بود که براساس آیین‌نامه داخلی جلسات کمیسیون‌ها در زمان بررسی بودجه نباید تشکیل شود اما دوستان در کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت می‌خواهند در ۴۵ دقیقه برای این طرح تصمیم‌گیری کنند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا