اخبار روز

لیست دیالوگ‌های اولین بسته الحاقی Cyberpunk 2077 لو رفت – تی ام گیم

 • لیست دیالوگ‌های اولین بسته الحاقی Cyberpunk 2077 لو رفت – تی ام گیم

  صدها خط دیالوگ از اولین بسته الحاقی Cyberpunk 2077 به صورت آنلاین لو رفته است که ظاهرا کل داستان DLC را فاش می‌کند.

  به نظر می‌رسد فایل‌های لو رفته نشان می‌دهند که این DLC، داستان Songbird را دنبال می‌کند، شخصیتی که از بازی اصلی انتخاب شده است. فایل‌ها کامل نیستند و چندین ماموریت جانبی به صورت متن در این فایل‌ها مشاهده می‌شوند، اما به نظر می‌رسد که این بسته الحاقی، شامل هفت ماموریت اصلی خواهد بود. این بازی بازیکنان را به Combat Zone می‌برد، منطقه‌ای در منطقه پاسیفیکا که در بازی اصلی غیرقابل دسترسی بود، اما در کتاب هنری The World of Cyberpunk 2077، وجود داشت. بازیکنان همچنین از Sports Dome، منطقه بزرگ و غیرقابل دسترس بازی اصلی که محل یکی از ماموریت‌های اصلی خواهد بود، دیدن خواهند کرد.

  جالب اینجاست که به نظر می‌رسد دیالوگ‌های بسیار کمی از جانی سیلورهند (Johnny Silverhand)، شخصیتی که کیانو ریوز (Keanu Reeves) نقشش را بازی می‌کند، وجود دارد. معلوم نیست که آیا این مهم به دلیل عدم توانایی ریوز برای ضبط دیالوگ جدید است یا خیر. با این حال، به نظر می‌رسد که این DLC، برخی از دیالوگ‌های بخش پایانی بازی را تغییر خواهد داد. در حالی که تغییرات مذکور اساسی نیستند، رویدادهای DLC (از جمله پایان Songbird arc که ما آن را اسپویل نمی‌کنیم) توسط شخصیت بازیکن و جانی ارجاع داده می‌شوند.

  لیست دیالوگ‌های اولین بسته الحاقی Cyberpunk 2077 لو رفت - تی ام گیم
  شخصیت Songbird

  در حالی که بیشتر محتوای جانبی بازی در قالب متن لو رفته است، فایل‌ها تایید می‌کنند که این بسته الحاقی شامل داستان‌های مختلف، برخوردهای جدید و هفت ماموریت اصلی خواهد بود. سپتامبر گذشته، سی‌دی پروجکت (CD Projekt) اذعان کرد که یک چهارم از کارکنان توسعه بازی اصلی، در حال کار روی اولین DLC بازی هستند. در ماه آوریل اعلام شد که بسته الحاقی Cyberpunk 2077 دارای یک خط داستانی جدید است. سی‌دی پروجکت طی ماه گذشته تایید کرد که فروش Cyberpunk 2077 از زمان انتشار در دسامبر 2020، به 18 میلیون نسخه رسیده است.

  The old playerStarmanFlochamiklovmeysambGramy kanti niggerM.MTmasoud pc gamer (doffy edition)Ashen undead the bearerP.morganSoldier (Wolf Edition)Uncle KojimaMohsenj74Ryder

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا