اخبار روز

بایوور: Dragon Age 4 در میانه‌ی پروسه‌ی ساخت قرار دارد – تی ام گیم

 • بایوور: Dragon Age 4 در میانه‌ی پروسه‌ی ساخت قرار دارد – تی ام گیم

  بایوور در قالب یک بلاگ پست، اطلاعات تازه‌ای از Dragon Age 4 و وضعیت کلی استودیو به اشتراک گذاشت و تایید کرد که این عنوان در میانه‌ی پروسه‌ی ساخت خود قرار دارد.

  ماه گذشته، بایوور اطلاعات جدیدی از وضعیت استودیو منتشر و اعلام کرد که خبرهایی از عنوان بعدی Dragon Age در آینده‌ای نزدیک منتشر خواهد شد. امروز، پستی منتشر شد و درمورد وضعیت کنونی توسعه‌ی این بازی و طراحانی که روی این پروژه کار می‌کنند، اطلاعات بیش‌تری به هواداران این سری داد.

  مدیر کل استودیوی بایوور یعنی گری مک‌کی (Gary McKay) در این بلاگ پست نوشت:

  حس خوبی دارد که دقیقاً در میانه‌ی فرایند ساخت Dragon Age بعدی هستیم. طرح کلی‌مان سال گذشته کامل شد؛ بنابراین، اکنون روی محقق کردن ایده‌هایمان متمرکز هستیم. خلق دنیایی شگفت‌انگیز، شخصیت‌های عمیق، گیمپلی قوی، نویسندگی تأثیرگذار، سینماتیک‌های احساسی و خیلی چیزهای دیگر. طرح کلی بازی به‌خوبی درک شده است و تیممان در حالت متمرکز قرار دارد.

  گری مک‌کی

  در این نوشته، از تهیه‌کننده‌ی اجرایی سابق Dragon Age 4 یعنی کریستین دیلی (Christian Daily) که در سال 2018 به بایوور پیوسته بود، خداحافظی شد و از تأثیرات و زحماتش تقدیر به عمل آمد. در ادامه، از افرادی که در ساخت این بازی همکاری دارند نام برده شد که شامل کورین بوش (Corrine Busche) به عنوان کارگردان بازی، مک والترز (Mac Walters) به عنوان مدیر تولید و بنوت هاول (Benoit Houle) به عنوان مدیر توسعه، می‌شوند.

  گری مک‌کی افزود:

  و البته روی Mass Effect بعدی نیز کار می‌کنیم. تیم ساخت بازی که مایک گمبل (Mike Gamble) آن را رهبری می‌کند، شامل افرادی باتجربه و چند شخص جدید اما توانمند می‌شود.

  گری مک‌کی

  این نکته نیز ذکر شد که ساخت بازی‌های AAA با تمرکز روی نسل بعد، به زمان زیادی نیاز دارد و اولویت اصلی بایوور، کیفیت خواهد بود. بنابراین، به‌نظر نمی‌رسد که به‌زودی خبری از نسخه‌ی بعد Mass Effect بشنویم.

  در پست مذکور، به Star Wars: The Old Republic نیز اشاره‌ای صورت گرفت و اعلام شد که کار تیم سازنده با عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی اخیر تمام نشده است و روی عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های بیش‌تر تمرکز دارد.

  بایوور می‌گوید که انتشار این اطلاعات، بخشی از اقدامی برای برقراری ارتباط بهتر با هواداران درمورد پروژه‌های آینده‌ است و در راستای همین امر، اخبار بیش‌تری از تیم سازنده‌ی Dragon Age 4 طی سال آینده و به طرق مختلف خواهیم شنید. همچنین، گفته شده است که بازخورد هواداران شنیده خواهد شد و قطعاً تأثیر گذار خواهد بود.

  SAMAN Ghost of SpartaMehran.Ba@alistarmatrix4221489ah1372ZFBاینسایدر استخونیP.morganmohsenj74

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا