اخبار روز

گزارش: بازی Titanfall 3 در فروشگاه‌های آلمان لیست شده است – تی ام گیم

 • گزارش: بازی Titanfall 3 در فروشگاه‌های آلمان لیست شده است – تی ام گیم

  اطلاعات جدید به دست آمده نشان می‌دهد که نسخه‌ی فیزیکی بازی Titanfall 3 در تعدادی از فروشگاه‌های GameStop آلمان مشاهده شده‌ است و برخی از افراد گزارش داده‌اند که می‌توانند این بازی را پیش‌خرید کنند.

  طبق گزارش سایت eXputer، تعدادی از کاربران ردیت در هفته‌های گذشته توانسته‌اند بازی Titanfall 3 را در آلمان پیش‌خرید نمایند و حتی در این خصوص تصویری را به اشتراک گذاشته‌اند.

  گزارش: بازی Titanfall 3 در فروشگاه‌های آلمان لیست شده است - تی ام گیم
  تصویر فاش شده از نسخه فیزیکی Titanfall 3 و چند عنوان دیگر در فروشگاه گیم‌استاپ آلمان

  البته با نگاهی عمیق‌تر به این مورد، به نظر می‌رسد که این نسخه‌های فیزیکی از سال 2019 در فروشگاه‌های آلمان وجود داشته‌اند. نکته‌ی مهم اینجاست تا زمانی که یک بازی معرفی نشود، پیش‌خرید آن نمی‌تواند به طور رسمی باز شود. سال گذشته در اطلاعات فاش شده از Geforce Now، نام بازی Titanfall 3 نیز در لیست عناوین آینده به چشم می‌خورد. با این حال، استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) در سال 2021 اعلام کرد که نسخه‌ی جدید Titanfall در دست توسعه قرار ندارد. در هر صورت توسعه‌ی این بازی منوط به اجازه‌ و تاییدیه از سوی الکترونیک آرتز (Electronic Arts) است.

  استودیوی ریسپاون در حال حاضر روی پشتیبانی و به‌روزرسانی بازی بتل رویال Apex Legends کار می‌کند و طبق گزارش‌های مختلف، دنباله‌ی عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order نیز توسط این استودیو در دست توسعه قرار دارد. با تمام این اوصاف، ممکن است در آینده شاهد معرفی رسمی بازی Titanfall 3 نیز باشیم.

  onepunkmanFloch the Burgeristo0ashil0oکاپتان استخونیmeysambPorfosormasoud pc gamer (doffy edition)امیر حسینSquatlatexAmirsadeqvitto corleoneSAMAN Ghost of Sparta‌‌alinerdGramy kAhmadSoldier (Wolf Edition)MahyarMsmایمان غلامی مهرآبادیMengomore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا