اخبار روز

احتمال بازگشت Capture the Flag به Call of Duty – تی ام گیم

 • احتمال بازگشت Capture the Flag به Call of Duty – تی ام گیم

  به نقل از Charlie Intel و صحبت‌های Sledgehammer Games در Reddit، احتمال بازگشت Capture the Flag به Call of Duty Modern Warfare 3 وجود دارد.

  تبلیغات

  ساب ردیت Call of Duty Modern Warfare 3، طرفداران را تشویق به اظهارنظر کرده است که آیا مشتاق بازگشت اسلحه، حالت یا بخش خاصی هستند یا خیر.

  یکی از کاربران، در ساب ردیت بازی، خواهان بازگشت حالت Capture the Flag به Modern Warfare 3 شد و سازندگان با واکنشی که به پیام وی نشان دادند، امیدها به بازگشت این حالت را زنده کردند.

  البته Sledgehammer Games تا کنون هیچ چیزی را تأیید نکرده است، اما ما می‌دانیم که به‌روزرسانی بزرگ Call of Duty Modern Warfare 3 برای ماه آوریل برنامه‌ریزی شده، در نتیجه اگر قرار باشد شاهد بازگشت یک حالت محبوب همچون Capture the Flag باشیم، بهترین زمان خواهد بود.

  حالت Capture the Flag، یکی از قدیمی‌ترین حالت‌های بازی‌های رقابتی و آنلاین است؛ گیم پلی سریع و استراتژی مورد نیاز برای پیروزی در این حالت از جمله جذابیت‌های آن به شمار می‌روند.

  کاوشگران اطلاعات با بررسی فایل‌های بازی، به تصاویر جدیدی از Rebirth Island برای Warzone دست پیدا کردند، انتظار می‌رود که به‌روزرسانی بعدی فن سرویس‌های زیادی در بر داشته باشد.

  چه انتظاراتی از به‌روزرسانی بعدی Call of Duty دارید؟ منتظر اطلاعات بیش‌تر در این زمینه باشید.

  تبلیغات
  Alex Mercerشومپتِ کته کله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا