اخبار روز

شایعه: اطلاعاتی از روند ساخت Borderlands 4 و Tiny Tina’s Wonderlands 2 منتشر شد – تی ام گیم

 • شایعه: اطلاعاتی از روند ساخت Borderlands 4 و Tiny Tina’s Wonderlands 2 منتشر شد – تی ام گیم

  طبق یک شایعه‌ی جدید، به نظر می‌رسد پروسه‌ی ساخت بازی‌های Borderlands 4 و Tiny Tina’s Wonderlands 2 پیشرفت خوبی داشته‎‌اند. با این حال، ظاهراً اوضاع استودیوی گیرباکس پس از اخراج‌‎ها و توقف استخدام‌ها نامشخص است.

  تبلیغات

  اخیراً گزارش‌هایی مبنی بر فروش و جدایی استودیوی گیرباکس اینترتینمنت (Gearbox Entertainment) از امبریسر گروپ (Embracer Group) منتشر شده و گفته می‌شود در این ماه فروش آن به صورت رسمی اعلام خواهد شد. اما سوالی که مطرح می‌شود این است که پروژه‌های آینده گیرباکس در چه وضعیتی قرار دارند؟

  به نقل از دو منبع نزدیک به وبسایت کوتاکو (Kotaku)، تغییراتی در پروژه‌های آینده گیرباکس ایجاد شده است. ظاهراً کار روی پروژه‌ها و آیپی‌های جدید برای تمرکز بر Borderlands و Tiny Tina’s Wonderlands متوقف گردیده‌اند. گفته می‌شود تیم رهبری توسعه‌ی Borderlands 4 برای دستیابی به اهداف مورد نظر تغییر یافته است.

  همچنین گفته شده که Tiny Tina’s Wonderlands 2 یک سافت ریبوت خواهد بود. در حالی که هر دو عنوان مذکور پیشرفت خوبی دارند، اخراج‌ها در گیرباکس، در کنار عدم استخدام و افزایش دستمزد، ابهاماتی را به وجود آورده است. یکی از توسعه دهندگان ناشناس می‌گوید که این استودیو افراد ارشد را به دلایل مذکور از دست داده است.

  هیچ یک از دو بازی Borderlands 4 و Tiny Tina’s Wonderlands 2 هنوز به صورت رسمی معرفی نشده‌اند. رندی پیچفورد (Randy Pitchford)، مدیرعامل گیرباکس اینترتینمنت، در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد بازی بعدی Borderlands صحبت کرد و گفت که این اثر بزرگ‌ترین پروژه‌ای محسوب می‌شود که تا به حال روی آن کار کرده است.


  نظر شما در این باره چیست؟

  تبلیغات
  PARASITE EVE 2Armageddon

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا