اخبار روز

گزارش: بازی Fable در مراحل ابتدایی ساخت قرار دارد [به‌روزرسانی شد] – تی ام گیم

 • گزارش: بازی Fable در مراحل ابتدایی ساخت قرار دارد [به‌روزرسانی شد] – تی ام گیم

  بر اساس آگهی شغلی جدید منتشر شده از سوی استودیوی Playground Games، بازی مورد انتظار Fable در مراحل ابتدایی توسعه به سر می‌برد.

  به‌روزرسانی:

  به نظر می‌رسد که متن آگهی شغلی جدید دقیقاً از روی متنی قدیمی که در سال 2019 روی وبسایت Playground Games قرار گرفته بود کپی شده است. بنابراین، احتمالاً Fable در مراحل ابتدایی توسعه قرار نداشته باشد. با توجه به این که پروژۀ Fable در سال 2017 وارد مرحلۀ ایده‌پردازی شد، به نظر می‌رسد که بازی در اوج فرایند ساخت قرار داشته باشد.

  به‌روزرسانی 2:

  آگهی شغلی اصلاح و بخش «بازی در مراحل ابتدایی ساخت قرار دارد» حذف شد.

  متن اصلی:

  با توجه به بخش نیازمندی‌های وبسایت رسمی Playground Games، این استودیو به دنبال یک مهندس ارشد رندرینگ است. در بخش توضیحات، به این موضوع اشاره شده که بازی Fable در مراحل آغازین ساخت قرار دارد:

  Playground Games به دنبال یک مهندس ارشد باتجربه در بخش رندرینگ است تا به تیم Fable ملحق شود و روی عنوان جدید جهان آزاد/نقش آفرینی ما کار کند. شما در مراحل ابتدایی توسعه به تیم ما می‌پیوندید و این فرصت نادر را خواهید داشت تا با تکنولوژی‌ای که برای ساخت یک عنوان AAA با مقیاسی وسیع استفاده می‌شود، کار کنید.

  اخیراً استودیوی سازندۀ بازی State of Decay 3 یعنی آندد لب (Undead Lab) نیز اعلام کرده بود که در مرحلۀ پیش‌تولید قرار دارد و هنوز وارد فاز توسعه نشده است.

  BlackCityMETROID(ماریوی سابق)Your father 😂anti niggerآرینامیر حسینThe old playerSina FateminezhadPorfosorO2Ashen undead the beareralinerdSami 227Aloy versusBahramSkyrim : The Elder Scrolls VTlou part 2 game of the centuryPARASITE EVE 2DARKSIRENJust GOD OF WARmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا