اخبار روز

بازی Resident Evil 4 Remake به ۶۷ گیگابایت فضای خالی نیاز دارد – تی ام گیم

 • بازی Resident Evil 4 Remake به ۶۷ گیگابایت فضای خالی نیاز دارد – تی ام گیم

  بازسازی ترسناک بقا و مورد انتظار Resident Evil 4 Remake از کپکام (Capcom) به‌ زودی برای ایکس باکس سری اکس و اس، پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴ و PC عرضه می‌شود.

  تبلیغات

  بازسازی مورد انتظار Resident Evil 4 تا کمتر از سه هفته دیگر عرضه می‌شود و با افزایش انتظارات، گام ملموس دیگری به سمت این نقطه عطف برداشته است.

  اکنون می‌توانید Pre-load یا پیش دانلود این بازسازی را روی ایکس باکس سری اکس و اس آغاز کنید. به نظر می‌رسد که حجم فایل بازی روی کنسول‌های ذکر شده، حدود ۶۷ گیگابایت است. احتمالا اندازه حجم بازی روی سایر پلتفرم‌ها نیز در همین محدوده خواهد بود. اگر ایکس باکس دارید، می‌توانید بازی را از قبل ار عرضه دانلود کنید، حتی اگر هنوز آن را خریداری نکرده باشید. برای این کار باید از طریق برنامه موبایل ایکس باکس اقدام کنید.

  هنوز مشخص نیست که چقدر طول می‌کشد تا پیش دانلود بازی روی کنسول‌های پلی استیشن و رایانه‌های شخصی آغاز شود، اما احتمالا نیاز به صبر طولانی نخواهد بود. در همین حال، اخیرا کپکام نیز تایید کرد که یک نسخه‌ی آزمایشی ویژه قبل از عرضه بازی در دسترس خواهد گرفت، اما هنوز اطلاعاتی در مورد زمان عرضه آن وجود ندارد.

  بازسازی Resident Evil 4 در تاریخ ۴ فروردین ۱۴۰۲ (۲۴ مارس ۲۰۲۳) عرضه می‌شود. همچنین کپکام پس از عرضه بازی، بسته الحاقی The Mercenaries و حالت VR را به این عنوان اضافه خواهد کرد.

  red-eyed Banished Knightگیمر غمگینهادی صفاییAhmad_TRکوروشRoyalknightامیر حسینMincraftEzio Auditore da FirenzeAnubys🤘Mohsenj74امیر🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉Black SwordsmanMosiLandParham_ShSansAli ssssss..EmptyHumans are weak and patheticmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا