اخبار روز

اثر جدید خالق Silent Hill سبک‌های متعددی را پوشش می‌دهد – تی ام گیم

 • اثر جدید خالق Silent Hill سبک‌های متعددی را پوشش می‌دهد – تی ام گیم

  آقای کیچیرو تویاما (Keiichiro Toyama)، خالق Silent Hill، در بازی جدید خود از ژانرهای متفاوت برای بیان بهتر وحشت استفاده خواهد کرد.

  بعد از جدایی کیچیرو تویاما، خالق Siren و Gravity Rush، از سونی و تشکیل استودیوی بوکه (Bokeh Game Studio)، تیم سازنده روی ساخت اثر جدیدشان یعنی Slitterhead متمرکز شده است. به تازگی در ویدیوی جدید این بازی، کیچیرو تویاما در کنار جونیا اکورا (Junya Okura) و کازونبو ساتو (Kazunobu Sato) در مورد اثر جدیدشان صحبت می‌کنند.

  کیچیرو تویاما سخنان جالبی را در مورد سبک Slitterhead به شرح زیر بر زبان آورد:

  بازی جدید ما کاملا وارد ژانر وحشت نمی‌شود، بلکه ژانرهای مختلفی را در برمی‌گیرد و از آن‌ها برای بیان وحشت استفاده می‌کند. من می‌خواستم این اثر در دسترس افراد بیشتری، از جمله افرادی که فوبیا دارند و معمولا بازی‌های ترسناک بازی نمی‌کنند، قرار بگیرد.من می‌خواهم مخاطبان بتوانند از صحنه‌های اکشن بازی من لذت ببرند، اما در عین حال بازی صرفا به سلاخی کردن دشمنان محدود نشود. من می‌خواهم که Slitterhead ذهن بازیکن را آشفته کند و او را نسبت به بعضی مبارزات اجباری بی میل کند. من می‌خواهم همزمان اکشن، ترس و دراما را باهم داشته باشم.

  اثر جدید خالق Silent Hill سبک‌های متعددی را پوشش می‌دهد - تی ام گیم
  خالقان Silent Hill، Gravity Rush و Siren

  تریلر معرفی بازی حاوی صحنه‌های اکشن زیادی بود، جونایا اکورا در این مورد گفت:

  ما می‌خواهیم روی سرگرمی بیشتر از ترس اضافی کار کنیم، هدف ما گونه‌ای از بازی است که بازیکنان به خاطر ترس آن را رها نکنند، اما همزمان از جوانب مختلف آن بترسند. Slitterhead حاوی مراحل سریع و کند مختلفی می‌شود، من می‌خواهم که مراحل کند حاوی المان‌های ترس باشند. با این روش توازن مناسبی بین اکشن و ترس ایجاد می‌شود.

  تویاما در مورد امکان ساخت DLC و افزونه‌های بعد از عرضه اعتقاد دارد که ابتدا لازم است بازی پایه به حد زیادی قوی باشد. کازونبو ساتو در این مورد اضافه کرد:

  پیش از این، این گونه تصمیمات بر عهده سونی بود. در شرایط فعلی ما، بسیار خوب است که امکان ادامه دادن در آینده وجود دارد. اگر درخواست عمومی برای ساخت افزونه برای بازی به اندازه کافی زیاد شود، ما هم آن را بی‌پاسخ نخواهیم گذاشت.

  عنوان Slitterhead توسط سازندگان آثار تحسین شده‌ای از جمله Siren ،Gravity Rush و The Last Guardian در دست ساخت است. این اثر در زمان نامشخصی برای همه‌ی پلتفرم‌ها منتشر خواهد شد.

  M.MTEmad-MartianPARASITE EVE 2amir_hasanpoorah1372Gramy kvitto corleonemohsenj74

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا