اخبار روز

اطلاعات جدیدی از روند توسعه Mass Effect و Dragon Age جدید منتشر شدند – تی ام گیم

 • اطلاعات جدیدی از روند توسعه Mass Effect و Dragon Age جدید منتشر شدند – تی ام گیم

  استودیوی شناخته شده‌ی بایوور (Bioware) اخیراً اطلاعات جدیدی از روند توسعه‌ی بازی‌های Mass Effect و Dragon Age بعدی را به اشتراک گذاشته است.

  بایوور با بازی‌های جدید Dragon Age و Mass Effect که در دست توسعه هستند، چیزهای زیادی را در دستور کار خود دارد و انتظارات زیادی برای برآورده کردن آن‌ها دارد و امروز این استودیو جزئیات جدیدی در مورد نحوه‌ی پیشرفت این پروژه‌ها ارائه کرده است.

  بایوور ادعا می‌کند که Dragon Age بعدی در حال شکل‌گیری بوده و پروژه‌ای شگفت‌انگیز خواهد بود. مدیر فنی این بازی درباره ابزارهایی که به توسعه‌دهندگان BioWare برای ساخت بازی داده شده است، بسیار خوشحال و امیدوار به نظر می‌رسد. بسیاری از مشکلات مربوط به Anthem و Mass Effect: Andromeda و قبل از آن، به دلیل نامناسب بودن Frostbite Engine و فقدان ابزارهای توسعه‌دهنده مناسب ایجاد شده بود. بنابراین مشخصاً رسیدگی به این موضوع خبر بسیار خوبی برای طرفداران است.

  Maciej Kurowski، مدیرفنی بازی Dragon Age، در این باره می‌گوید:

  در ابتدای ساخت این پروژه، به چند اصل رسیدیم که می‌خواستیم در ساخت بازی به آن‌ها تکیه کنیم و احتمالاً تأثیرگذارترین آن‌ها داشتن ابزار مناسبی بود که به بهترین وجه با بازی ما مطابقت داشت. من قویاً معتقدم که توسعه‌دهندگان زمانی که ما حساسیت آن‌ها را در کار روزانه خود به حداقل برسانیم، می‌توانند خلاقیت خود را به حداکثر برسانند. بنابراین استفاده آسان و قابل اعتماد ابزارها، خلاقیت را برای آن‌ها آسان‌تر کرده و در نهایت بازی را بسیار بهتر می‌کند.

  همچنین بایوور در خصوص بازی بعدی Mass Effect می‌گوید که این اثر در مراحل ابتدایی توسعه‌ی خود قرار دارد. در حالی که نسخه‌ی جدید Mass Effect بیش از یک سال پیش معرفی شد، صحبت‌های دیگری از بایوور نشان داد که بازی هنوز در مرحله نمونه‌سازی است. با این حال، صحبت از “توسعه‌ی اولیه” می‌تواند نشان دهد که بازی در واقع وارد مرحله‌ی ساخت فعال‌تری شده است.

  هنوز تاریخ انتشار و پلتفرم‌های مقصد Mass Effect و Dragon Age جدید مشخص نشده‌اند. به گفته‌ی بایوور، Dragon Age جدید تقریباً در میانه‌ی روند توسعه‌ی خود قرار دارد و زودتر از Mass Effect بعدی عرضه خواهد شد.

  علیStarmanBombsammeysambJust GOD OF WARsorenaمرد شیش تیغ مرئیSAMAN Ghost of SpartaMichaelnavidphoenixexample@alistarKratosRyderP.morganMohsenj74Gramy kBahram Palang

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا