اخبار روز

یوبیسافت چند دفتر را به دلیل افت فروش بازی‌ها تعطیل می‌کند – تی ام گیم

 • یوبیسافت چند دفتر را به دلیل افت فروش بازی‌ها تعطیل می‌کند – تی ام گیم

  شرکت یوبیسافت به تازگی اعلام کرد که به دلیل افت فروش فیزیکی بازی‌ها و چند عامل دیگر، تعدادی از دفاتر بازاریابی و توزیع خود در اروپا را تعطیل خواهد نمود.

  تبلیغات

  به نظر می‌رسد شرکت یوبیسافت (Ubisoft) در برنامه دارد تا چند دفتر اروپایی خود را به دلیل تغییر در سیاست‌های کسب و کار و کاهش فروش فیزیکی بازی‌ها تعطیل کند. به تازگی بخشی از ایمیل یوبیسافت در ResetEra منتشر شده است که نشان می‌دهد نام شعبه‌ی بنلوکس (Benelux) در میان دفاتری که بسته می‌شوند، قرار دارد. یوبیسافت در این ایمیل، عوامل خارجی را به عنوان یکی از دلایل بسته شدن این دفاتر ذکر کرده است. در همین حال، علاوه بر بسته شدن این شعبه‌ها، بسیاری از کارمندان آن‌ها نیز باید یوبیسافت را از ابتدای ماه آوریل ترک کنند.

  در ایمیل یوبیسافت آمده است:

  در حال حاضر، یوبیسافت به دلیل عوامل خارجی با چالش‌های متعددی مانند کاهش میزان فروش بازی‌های فیزیکی در مقایسه با نسخه‌های دیجیتال، متمرکز کردن نحوه‌ی بازاریابی با دیجیتالی کردن تمامی کانال‌های ارتباطی، تغییر رویکرد از عرضه‌ بازی‌های عمده‌ی خرده‌فروشی به عناوین رایگان، بازی‌های موبایلی و فصلی به همراه کاهش شرکت در رویدادهای حضوری مواجه شده است.

  مشخص نیست که یوبیسافت به جز شعبه‌ی بنلوکس، کدام زیرمجموعه‌های اروپایی دیگر خود را تعطیل می‌کند. با این حال اشاره‌ی ایمیل جدید این شرکت به کاهش حضور در رویدادهای حضوری جالب به حساب می‌آید؛ زیرا یوبیسافت به تازگی حضور خود را در رویداد E3 2023 تایید کرده است. یوبیسافت یکی از چندین شرکت فعال در صنعت بازی است که تمایل بیشتری به برگزاری رویدادهای دیجیتالی دارد؛ به همین خاطر در سال‌های گذشته شاهد رشد استقبال سازندگان از رویدادهای دیجیتالی بوده‌ایم. ناگفته نماند که به نظر می‌رسد برنامه‌ی یوبیسافت برای تعطیلی برخی از شعبه‌های اروپایی خود تنها بر دفاتر بازاریابی و توزیع بازی تاثیر خواهد گذاشت.

  امیرParham_ShAshen undead the bearerDaniyal Bleszinski77UNCLE ARTURMincraftPorfosormeysambموز سخنگوKratosاز پیروان bloodyblade.Redred-eyed Banished Knight

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا