اخبار روز

نینتندو به زودی پشتیبانی از 3DS و Wii U را متوقف خواهد کرد – تی ام گیم

 • نینتندو به زودی پشتیبانی از 3DS و Wii U را متوقف خواهد کرد – تی ام گیم

  بنا بر اعلام رسمی شرکت نینتندو، دو کنسول Wii U و 3DS تنها تا سال آینده از فروشگاه الکترونیکی نینتندو (Nintendo eShop) پشتیبانی می‌کنند.

  از تاریخ 27 مارس 2023 (7 فروردین 1402)، خرید دیجیتالی عناوین از طریق این کنسول‌ها ناممکن می‌شود و قابلیت اضافه کردن پول به حساب کاربری بسیار زودتر از آن و در تاریخ 28 اوت 2022 (6 شهریور 1401) غیرفعال خواهد شد.

  همچنین، بازی Fire Emblem Fates زمان غیر فعال شدن مخصوص به خود را خواهد داشت که یک ماه زودتر از قطع پشتیبانی eShop و در تاریخ 28 فوریه 2023 (9 اسفند 1401) رخ می‌دهد. البته، بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی این بازی تا 27 مارس در دسترس خواهد بود. سایر بسته‌ها و بازی‌هایی که تنها نسخه‌ی دیجیتال دارند، شرایطی یکسان خواهند داشت، بنابراین پیش از تاریخ یادشده قابل دریافت هستند.

  شایان ذکر است که تمامی بازی‌ها و بسته‌های گسترش‌دهنده‌ای که از قبل خریداری شده‌اند، حتی پس از قطع شدن این سرویس نیز قابل دانلود خواهند بود. به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری همچنان منتشر می‌شوند و حالت آنلاین بازی‌ها هم در دسترس باقی می‌ماند.

  با توجه به اتفاقات مذکور، می‌توان انتظار داشت که قیمت نسخه‌ی فیزیکی بازی‌های دو کنسول Wii U و 3DS تا حد چشمگیری افزایش یابد.

  meysamb

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا