اخبار روز

عنوانی جدید در جهان Destiny توسط Bungie در دست ساخت است – تی ام گیم

 • عنوانی جدید در جهان Destiny توسط Bungie در دست ساخت است – تی ام گیم

  بر اساس شایعاتی که اخیرا پخش شده، این توسعه‌دهنده در حال کار روی یک عنوان رقابتی مستقل برای موبایل بوده که در دنیای Destiny جریان دارد.

  با اینکه بانجی (Bungie) تا حد زیادی سرگرم پشتیبانی از Destiny 2 است، اما این توسعه‌دهنده پروژه‌های دیگری نیز در دست دارد. بر اساس آگهی‌های شغلی، یکی از این پروژه‌ها که در گزارش‌های اخیر از آن به عنوان یک IP جدید یاد شده، یک بازی اکشن چندنفره خواهد بود. علاوه بر آن، به نظر می‌رسد که این شرکت یک پروژه دیگر در دست ساخت داشته باشد.

  استودیوی بانجی اخیرا یک فراخوان شغلی برای جایگاه طراح ارشد مفهومی در “یک عنوان هیجان‌انگیر جدید” منتشر کرد. این آگهی از افزایش زیبایی‌ بصری دنیای Destiny به عنوان یکی از مسئولیت‌های جایگاه یاد کرده و جریان داشتن بازی در همان جهان را تایید می‌کند. همچنین از کار روی عناصری مانند تفنگ‌ها، شخصیت‌ها، زره‌ها، وسایل نقلیه، محیط و موارد فصلی دیگر نام برده و به‌طور قابل توجه‌ای، تجربه و علاقه به بازی‌های رقابتی نیز به عنوان یکی از توانایی‌های مطلوب این جایگاه پیشنهاد شده است.

  بازی‌های Destiny همیشه یک جنبه رقابتی قوی داشته‌اند، پس گزینه آخر خیلی تعجب ‌برانگیز به نظر نمی‌رسد. در حالی که شایعاتی مبنی بر اینکه این بازی مستقل یک عنوان فرعی از Destiny بوده، وجود دارد (البته در حال حاضر به دلیل پشتیبانی از Destiny 2 و آینده آن، وجود یک دنباله به تمام معنا بعید است)، به نظر می‌رسد که بازی موردنظر همان عنوان موبایل Destiny باشد که ظاهرا با همکاری نت‌ایز (NetEase) در دست ساخت است.

  در حال حاضر بانجی روند خریده شدن توسط سونی را طی می‌کند و معامله آن تا پایان امسال به اتمام می‌رسد. با وجود اینکه این توسعه‌دهنده در آینده به عنوان یکی از استودیوهای پلی استیشن شناخته می‌شود، بازی‌های آن چندپلتفرمی باقی خواهد ماند.

  Invisible bearded userM.MTHerfeiy@alistarSAMAN Ghost of Spartaافسر جنگ نرم سونیSquatlatex2meysambAlbert💫Mohsenj74,tarnished

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا