اخبار روز

نسخه فرعی بازی The Witcher شامل بخش چند نفره خواهد بود – تی ام گیم

 • نسخه فرعی بازی The Witcher شامل بخش چند نفره خواهد بود – تی ام گیم

  بازی The Witcher 4، تنها پروژه در دست ساخت از این فرنچایز نیست. در حال حاضر، شرکت The Molasses Flood مسئولیت ساخت نسخه فرعی و ریمیک بازی اول را بر عهده دارد.

  تبلیغات

  پروژه اسپین-آف شرکت The Molasses Flood، شامل بخش چند نفره است و انتظار می‌رود فرمت جدیدی را در این فرنچایز تعریف کند. اگرچه اطلاعات زیادی از این بازی در دسترس نیست، اما آگهی شغلی برای طراح ارشد مبارزات، نشان می‌‎دهد چندین رده/کلاس در این اثر وجود خواهد داشت.

  طراحی سیستم مبارزه چند نفره در دنیای Witcher، هدف اصلی توسعه نسخه فرعی تلقی می‌شود:

  نوع مبارزه هر شخصیت را با استفاده از تکنیک‌هایی چون درخت مهارت، انیمیشن‌ها و نمونه‌های اولیه پیاده‌سازی کنید.

  با اشاره تیم به شخصیت‌های متفاوت، می‌توان انتظار بازی جذابی را داشت. احتمالا ساختاری کلا‌س‌محور، مثل سایر بازی‌های آنلاین، در بازی وجود دارد که بر اساس آن نوع ماموریت هر شخصیت تعیین شود.

  دنیای The Witcher، بستر مناسبی برای مبارزات وحشیانه و استفاده از طلسم‌ها را فراهم می‌کند. بدون شک، شاهد سیستم جذابی در بازی خواهیم بود.

  به گفته سازنده، طراح ارشد مبارزه، باید بتواند مبارزات را از اول تا آخر بازی لذت‌بخش، کامل و بی‌نقص، طراحی کند. همچنین، مسئولیت کوچک‌ترین بخش‌های نبرد در بازی را بر عهده دارد که شامل مدت زمان اعمال هر انیمیشن، تعادل و ویژگی‌های i-frame خواهد بود.

  همانطور که قبلا هم اشاره شد، نسخه فرعی The Witcher با موتور Unreal Engine ساخته می‌شود. CDPR نیز اعلام کرد که از موتور بازی‌سازی مشابه برای ساخت The Witcher 4 و دنباله Cyberpunk 2077 استفاده می‌کند.

  طرفداران از ایده نسخه فرعی و چند نفره بازی The Witcher استقبال می‌کنند و انتظار می‌رود این پروژه در نهایت به بازی بسیار بزرگ‌تری تبدیل شود.

  The World EnderOld fashion GAMERکوروشB-manŒDàrkžeroKENOBIKermit

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا