اخبار روز

شایعه: نام رمزی GTA 6 و جزئیات مربوط به شخصیت اصلی آن مشخص شد – تی ام گیم

 • شایعه: نام رمزی GTA 6 و جزئیات مربوط به شخصیت اصلی آن مشخص شد – تی ام گیم

  به‌نظر می‌رسد برخی اطلاعات کلیدی مربوط به بازی GTA 6 از روی زرومۀ یکی از بازیگران لو رفته باشند.

  بازی مورد انتظار راکستار، یعنی Grand Theft Auto 6 بدون شک از زمان تأیید رسمی تا الان چشم‌های منتظر زیادی دارد و در مرکز توجهات است. براین اساس هم کمپانی راکستار با دقتی وسواس‌گونه مراقب است تا اطلاعات مهمی از این بازی منتشر نشوند. درهرصورت اما، طبق جزئیاتی که توسط طرفداران در رزومۀ منتشر شده توسط یکی از بازیگران مشاهده شده، حالا می‌توانیم نام احتمالی شخصیت یا یکی از شخصیت‌های بازی GTA 6 و همچنین اسم رمز پروژه را ببینیم.

  البته این تنها شایعۀ مهمی نیست که این اواخر منتشر شده؛ پیش‌تر نیز اطلاعات قابل توجهی درباره جزئیات داستانی و یا شهرها و مناطق احتمالی حاضر در آن درز شده بودند. اما حالا یک صفحۀ اجتماعی با نام GTA 6 NEWS & LEAKS، دو اسکرین‌شات از مدارک سابقۀ کاری Natonia Monet به‌عنوان بازیگر پست کرده که اولی مربوط به سه روز پیش است.

  در لیستی که این بازیگر به‌عنوان سابقۀ کاری خود آورده، عبارت «کار صداپیشگی برای پروژۀ بازی ویدیویی Fireball برای Rockstar Games» دیده می‌شود. به‌نظر می‌رسد که Fireball اسم رمزی است که کارکنان و توسعه‌دهندگان در راکستار میان خودشان برای اشاره به بازی GTA 6 استفاده می‌کنند.

  جالب است بدانید که فقط یک روز بعد، این لیست به‌صورت کلی پاک شد. به‌هرحال هنوز معلوم نیست که این رزومه به درخواست سازندگان حذف شده یا شخص Natonia Monet برای حفظ این راز این کار را کرده است؛ اما پاک شدن این لیست، نتوانست مانع لو رفتن نام احتمالی پروتاگونیست بازی یا حداقل یکی از آن‌ها شود. فردی که برای اولین‌بار این تصاویر را پیدا کرده بود در یک پست جدید گفت:

  جزئیات فعالیت بازیگر GTA 6 برای صداپیشگی شخصیت Tamara در پروژۀ Fireball که برای کمپانی راکستار لیست شده بود همگی در شانزدهم این ماه پاک شدند؛ درست یک روز پس از اکتشاف.

  GTA 6 NEWS & LEAKS (17 July, 2022)

  شایعه: نام رمزی GTA 6 و جزئیات مربوط به شخصیت اصلی آن مشخص شد - تی ام گیم

  براساس این پست، احتمال دارد که در لیست منتشر شده توسط این بازیگر، نام لااقل یکی از پروتاگونیست‌های GTA 6 (در صورت داشتن چند شخصیت همانند GTA 5) لو رفته باشد. به‌نظر می‌رسد که سازندگان نام Tamara را برای او انتخاب کرده باشند.

  استفاده از اسم‌های رمزی برای پروژه‌های بازی‌سازی چیز جدیدی نیست؛ توسعه‌دهندگان و ناشران از این تکنیک برای در امان ماندن جزئیات کلیدی بازی‌های خود تا روز مناسب استفاده می‌کنند. متأسفانه، هنوز معلوم نیست که عبارت Fireball مربوط به چه چیزی است؛ ممکن است مربوط به خط داستانی بازی باشد یا نقش مهمی که شخصیت Tamara در جریان بازی ایفا می‌کند.

  با توجه به این‌که تاریخ عرضۀ مشخصی برای بازی GTA 6 وجود ندارد، برای یافتن پاسخ سوالات‌ خود باید تا مدت زیادی صبر کنید.

  علیAlireza1882M.MTmeysambاتزیو آدیتورهSaleh ram 4 gamerInvisible bearded userDr.PyroP.morganS.mPorfosorAMIR WAZOWSKI💫Mohsenj74,tarnishedHASSAN_SHAHINAlbertSquatlatex2Kinorasasaامیر گیمر

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا