اخبار روز

فروش پرشمار نسخه‌ی Jotnar بازی God of War Ragnarok در eBay – تی ام گیم

 • فروش پرشمار نسخه‌ی Jotnar بازی God of War Ragnarok در eBay – تی ام گیم

  این نسخه از God of War Ragnarok که Jotnar نام دارد و گران‌قیمت‌ترین نسخه‌ی بازی است، با قیمتی سه برابر روی سایت eBay بازفروش می‌شود.

  در زمان نگارش این خبر، صدها آگهی فروش نسخه‌ی Jotnar بازی God of War Ragnarok در بخش آمریکای وبسایت eBay به ثبت رسیده است که با قیمتی میان 400 تا 500 دلار بازفروش می‌شوند. قیمت اصلی آن 260 دلار بوده است و تنها پس از گذشت 15 دقیقه از آغاز فروشش در آمریکا، به اتمام موجودی رسید.

  این نسخه از God of War Ragnarok ابتدا در استرالیا و با قیمت 399.99 دلار استرالیا به فروش گذاشته شد که تمام نسخه‌های موجود خیلی زود به فروش رفت. پس از آن، شاهد فروش این نسخه از بازی با قیمت 220 یورو در بریتانیا بودیم که علاقه‌مندان پس از گذشت تنها دو دقیقه، دیگر قادر به خرید نبودند.

  این نسخه، که هم‌اکنون با قیمتی سه برابر نسبت به قیمت پیشنهادی تولیدکنندگان به خرده‌فروشان در eBay به فروش می‌رسد، روز جمعه در اختیار خرده‌فروشی‌های آمریکایی والمارت (Walmart)، پلی استیشن دایرکت (PlayStation Direct) و گیم استاپ (GameStop) قرار گرفت، اما فارغ از موجودی کمی که 90 دقیقه پس از آغاز پیش‌خریدها به والمارت اضافه شد، علاقه‌مندان برای دریافت این نسخه با دشواری مواجه شدند.

  اگرچه نسخه‌ی Jotnar بازی God of War Ragnarok در آمریکا در فروشگاه پلی استیشن دایرکت عرضه شد، پیش‌خرید نسخه‌ی بریتانیایی آن، با وجود آنکه انتظار می‌رفت از روز جمعه در دسترس باشد، هنوز آغاز نشده است. محصول مذکور در این وبسایت با عبارت «به زودی» به نمایش درمی‌آید و هنوز مشخص نیست که پیش‌خرید آن در بریتانیا در چه تاریخی صورت می‌پذیرد.

  فروش نسخه‌ی کالکتور بازی که شامل پتک 16 اینچی میولنیر (Mjölnir) می‌شود، اما وینیل (Vinyl) 7 اینچی را در خود ندارد نیز صورت گرفت و دچار مشکل مشابهی در بازفروشی شد، اما قیمت این بازفروشی‌ها به اندازه‌ی نسخه‌ی Jotnar با قیمت اصلی تفاوت ندارد.

  همچنین، آگهی فروش این بازی در یک خرده‌فروشی چندین ویژگی جدید بازی را فهرست کرده بود که در این نشانی قابل مشاهده است.

  ❤GOD OF WAR❤Tlou part 2 game of the centuryخلوتAmirhossein80Jin sakaiSquatlatex2M2Cian@alistarگیمری عادیmeysambدیمن تارگارین(در حال رقص با اژدهایان)Invisible bearded userAli984تاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉Old blacksmithO2Jonah hexKratosMr.BadGuymore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا