اخبار روز

بازگشت حالت زامبی کلاسیک و نقشه Shi No Numa به Call of Duty Mobile – تی ام گیم

 • بازگشت حالت زامبی کلاسیک و نقشه Shi No Numa به Call of Duty Mobile – تی ام گیم

  بازی Call of Duty Mobile، حالت زامبی کلاسیک (Classic Zombies) را به همراه نقشه‌ی Shi No Numa، به سرورهای تست فصل 7 بازگردانده است.

  بازیکنان Call of Duty Mobile، به‌شدت منتظر بازگشت حالت زامبی کلاسیک بودند. خوشبختانه، از آن جهت که این حالت به سرور تست وارد شده، به نظر می‌رسد زمان زیادی تا بازگشت آن نمانده است.

  در گذشته، بازی Call of Duty Mobile شامل نقشۀ کلاسیک Shi No Numa، از عنوان World at War می‌شد و برنامه‌هایی برای افزودن نقشۀ Nacht Der Untoten نیز وجود داشت. متأسفانه، توسعه‌دهندگان حالت زامبی را در ماه مارس 2020 از بازی حذف کردند؛ آن‌ها دربارۀ علت این کار گفتند: «حالت یاد شده در سطح کیفیتی که خواستار آن هستیم قرار نداشت.»

  طرفداران حالت زامبی، به‌شدت از این ماجرا سرخورده و مأیوس بودند، همچنین از همان زمان درخواست بازگشت حالت مذکور را داشتند. با این وجود که حالت اسپین-آف Undead Siege به صورت مقطعی بازگشته و خارج شده، اکنون حالت Classic Zombies به سرور تست فصل 7 افزوده شده است، یعنی به احتمال زیاد در بازی قرار خواهد گرفت.

  بازگشت حالت زامبی کلاسیک و نقشه Shi No Numa به Call of Duty Mobile - تی ام گیم
  بازگشت نقشه‌ی زامبی Shi No Numa به بازی Call of Duty Mobile

  فصل 7 ریبوت بازی Call of Duty Mobile در ماه آگوست 2022 منتشر خواهد شد و خبرهای افشا شده، نشان از این دارند که این فصل قرار است Switchblade X9 و پِرک Spycraft از عنوان Black Ops 4 را به بازی اضافه کند.

  اما از میان تمام موارد فاش شده و محتویاتی که وارد سرور تست شدند، بازیکنان، بیشتر مشتاق تجربه دوبارۀ حالت زامبی کلاسیک هستند. با وارد شدن به سرور تست فصل Call of Duty Mobile، بازیکنان می‌توانند برای باری دیگر به تجربۀ نقشه‌ی زامبی Shi No Numa بپردازند.

  در صفحۀ یوتیوبی با نام Zenix، نقشه‌ی Shi No Numa در بیلد تست فصل جدید نمایش داده شده است. این ویدیو را در ادامه می‌توانید تماشا کنید:

  هیچ اطمینانی وجود ندارد که حالت Classic Zombies در فصل 7 به بازی اصلی بازگردد و ممکن است برای فصل 8 یا فصل‌های بعد از آن نگه داشته شود، اما بازگشت حالت مذکور به سرور تست، امیدوارکننده است.

  KratosmeysambDr.Pyro

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا