اخبار روز

حالت +New Game با آپدیت روز عرضه به بازی Stellar Blade افزوده می‌شود – تی ام گیم

 • حالت +New Game با آپدیت روز عرضه به بازی Stellar Blade افزوده می‌شود – تی ام گیم

  استودیوی Shift Up، حالت +New Game را با آپدیتی به بازی اکشن ماجراجویی Stellar Blade اضافه می‌کند.

  تبلیغات

  در حالت نیوگیم پلاس، تمامی تجهیزات، ارز رایج بازی، آیتم‌ها، رکوردها، آپگریدهای شخصیت، مهارت‌های کسب شده و SPهایی که در بازی قبلی به دست آورده‌اید، به بازی جدید منتقل خواهد شد.

  Naytiba، شرور اصلی بازی، انسان‌ها را به یک کلونی خارج از جهان اصلی فراری می‌دهد. پروتاگونیست بازی یعنی Eve، که یکی از اعضای ۷th Airborne Squad است، در صدد شکست Naytiba و نجات سیاره بر می‌آید. Adam و Lily او را در این مسیر همراهی می‌کنند.

  در این بین، شهر Xion وجود دارد که توسط آخرین انسان‌های بازمانده زیر سرزمین Wasteland ساخته شده است. Eve که توسط ساکنان این شهر Angle نامیده می‌شود، به مرور اعتماد آن‌ها را جلب می‌کند. این شهر به بخش‌هایی نیمه جهان باز به نام Wasteland و Great Desert متصل است و شما می‌توانید در هر منطقه‌ای با کمپ کردن، به ارتقای شخصیت و توانایی‌ها بپردازید. Eve با جمع‌آوری Hyper Cellها، سعی می‌کند تا شکوه شهر Xion را بازگرداند. مهارت‌ها، لوازم تزئینی و لباس‌ها از دیگر مواردی هستند که می‌توانید در طول مسیر به دست آورید.

  Stellar Blade دو روز دیگر و در تاریخ ۷ اردیبهشت سال جاری (۲۶ آوریل) در دسترس دارندگان کنسول پلی استیشن ۵ قرار می‌گیرد و یک دموی رایگان از آن منتشر شده است. به تازگی نقدها و نمرات این بازی منتشر شدند.

  𝐓𝐡𝐞 𝐆𝐮𝐚𝐫𝐝𝐢𝐚𝐧 𝐀𝐧𝐠𝐞𝐥_Alex_HTremblerarminعلیAMIR 007🤘Mohsenj74B-man

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا