اخبار روز

درجه‌بندی سنی بازی Bayonetta 3 اعلام شد – تی ام گیم

 • درجه‌بندی سنی بازی Bayonetta 3 اعلام شد – تی ام گیم

  می‌دانیم که بازی Bayonetta 3 در سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود.تعیین درجه‌بندی سنی، می‌تواند نمایان‌گر این باشد که این دنباله مورد انتظار به زودی از راه خواهد رسید.

  یکی از کاربران توییتر به نام The_Mermolade، متوجه شده است که عنوان Bayonetta 3 درجه‌بندی سنی M را از سوی Entertainment Software Rating Board دریافت نموده است. موجودیت خریدهای درون برنامه‌ای، برهنگی جزئی، خشونت و خون‌ریزی و کلمات بزرگ‌سالانه باعث شده است تا جدیدترین نسخه از فرنچایز Bayonetta، این رده‌بندی سنی‌ را دریافت نماید. به گفته‌ی شعبه‌ی بریتانیایی سایت نینتندو، PEGI نیز بازی را مناسب بازیکنان بالای ۱۸ سال درجه‌بندی نموده است.
  با این‌که رده‌بندی سنی Bayonetta 3 در وبسایت نینتندو قابل مشاهده است، اما این‌ موضوع تاکنون در صفحه‌ی رسمی بازی در سایت‌های PEGI و ESRB دیده نمی‌شود. بازی مذکور، ابتدا در سال ۲۰۱۷ در مراسم Game Award از طریق پخش یک تیزر کوتاه معرفی شد و سپس برای ۴ سال هیچ خبری از این عنوان وجود نداشت. سرانجام در سال ۲۰۲۱، اولین تریلر Bayonetta 3 منتشر شد؛ توانایی بایونتا در کنترل شیاطین، قابلیت جدیدی بود که به بازی افزوده شده بود. این تریلر، انتشار این عنوان را در سال ۲۰۲۲ تایید نمود. گزارش مالی نینتندو که در ماه مه منتشر شد، نمایان‌گر این بود که بازی به واقع در سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد. در تریلر اخیر اعلام شد که طراح The Wonderful 101 و Astral Chain، یوسوکه میاتا (Yusuke Miyata)، وظیفه‌ی کارگردانی Bayonetta 3 را به عهده دارد.

  vitto corleoneAlbert

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا