اخبار روز

آپدیت بعدی Resident Evil Village در 6 آبان منتشر خواهد شد – تی ام گیم

 • آپدیت بعدی Resident Evil Village در 6 آبان منتشر خواهد شد – تی ام گیم

  قابلیت‌های Accessibility، مثل اندازۀ زیرنویس و Closed Captions، در تاریخ 6 آبان 1401 (28 اکتبر 2022)، به همراه آپدیتی به Resident Evil Village اضافه خواهند شد.

  با انتشار بسته‌ی الحاقی The Winters’ Expansion در ماه اکتبر که گسترش‌دهندۀ داستانی جدید Shadows of Rose و Mercenaries: Additional Orders، همچنین یک حالت سوم شخص را به بازی اضافه خواهد کرد، محتویات تازه‌ی فراوانی به Resident Evil Village افزوده خواهند شد. علاوه بر آن، یک آپدیت رایگان قابلیت‌های دسترسی (Accessibility)، برای تمام کاربران بازی اصلی در دسترس قرار خواهد گرفت.

  تبلیغات

  این آپدیت قابلیت‌هایی مانند اندازۀ زیرنویس، رنگ و وضعیت پس‌زمینه، Closed Captions، جلوه‌ای برای نام گوینده در حالت داستانی و کمانک نشانه‌گیری اسلحه (Reticle) دائمی را خواهد افزود. باید صبر کرد تا دید این موارد چطور در بازی ظاهر خواهند شد، اما شاید در هفته‌های آتی، گیم‌پلی جدیدی که نمایش‌دهندۀ موارد فوق باشد از بازی منتشر شود. متأسفانه حالت کوررنگی (Colorblind) تأیید نشده است، پس امیدواریم قبل از انتشار آپدیت به آن راه یابد.

  محتوای Winter’s Expansion بازی Resident Evil Village در تاریخ 6 آبان امسال (28 اکتبر)، برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی و گوگل استادیا، با قیمت 19.99 دلار عرضه خواهد شد. Resident Evil Village: Gold Edition نیز که علاوه بر این بسته‌ی الحاقی، شامل بازی اصلی نیز می‌شود در همین تاریخ انتشار می‌یابد. اخیراً جزئیاتی از گسترش‌دهندۀ Mercenaries: Additional Orders و شخصیت‌های قابل بازی آن منتشر شده است.

  X_Wolverine_Xامیر گیمرکاپیتان لیوای (جلاد تایتان ها)meysamb

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا