اخبار روز

گزارش: اطلاعات جدیدی از Assassin’s Creed Hexe فاش شد – تی ام گیم

 • گزارش: اطلاعات جدیدی از Assassin’s Creed Hexe فاش شد – تی ام گیم

  اگر به اطلاعات رسمی بسنده کنیم، تنها می‌دانیم که Assassin’s Creed Hexe با ستینگ «جادوگری» خود، متفاوت‌ترین بازی این سری خواهد بود. منابع معتبر نیز به روایت بازی در قرن شانزدهم امپراتوری مقدس روم اشاره دارند. اما امروز وبسایت Insider Gaming جزئیات جدیدی از این اثر به اشتراک گذاشته است.

  تبلیغات

  طبق اطلاعات فاش شده، بازی همچنان در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد و برای عرضه در سال ۲۰۲۶ و در قالب پلتفرم Infinity برنامه‌ریزی شده است. منبع داخلی این خبر ادعا می‌کند که بازی بیش از عناوین قدیمی خطی است و تنها المان‌هایی از یک عنوان «جهان باز» در آن وجود خواهد داشت؛ به عبارتی، آن را می‌توان با نسخه‌های اولیۀ سری مقایسه کرد. همچنین، بازی یک شخصیت اصلی مونث با نام اِلسا (Elsa) خواهد داشت که قدرت‌های ماوراء طبیعه دارد. اگرچه اطلاعات قطعی از این قدرت‌ها در دست نیست، اما ویدیوهایی از آن‌ها برای Insider Gaming ارسال شده است. گویا کلیپ‌های لیک شده سربازان آلمانی را در تعقیب اِلسا نشان می‌دهند و او از قدرتِ طلسمِ خود استفاده می‌کند تا یک گربه را کنترل کند. سپس السا با کنترل آن گربه، یک بطری شیشه‌ای را می‌شکند و حواس سربازان را پرت می‌کند. به محیط بسیار تاریک و اتمسفریک اثر نیز اشاره شده است.

  منابع همچنین متذکر شده‌اند قرار است بازی از یک سیستم ترس (Fear) مشابه مکانیک موجود در بستۀ‌الحاقی Jack The Ripper عنوان Syndicate بهره ببرد.

  O2lul-bookMaster Chiefجان قماربازmrFidoHunTeR007IrNLove Game𝑀ꫀꫝ𝒹ⅈhalkerAMIR 007𝕀𝕟𝕗𝕖𝕣𝕟𝕠AAACEvitto corleoneمحمد حسین کریمی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا