اخبار روز

اطلاعات بیشتری از Assassin’s Creed Mirage فاش شد – تی ام گیم

 • اطلاعات بیشتری از Assassin’s Creed Mirage فاش شد – تی ام گیم

  روز گذشته شرکت یوبیسافت اعلام کرد که در هفتۀ آینده از بازی Assassin’s Creed Mirage رونمایی خواهد کرد؛ اما زودتر از موعد، جزئیاتی از این بازی فاش شده است.

  بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی j0nathan، منبع داخلی مشهور سری Assassin’s Creed، بازی جدید تنها شامل یک شهر یعنی بغداد خواهد شد که به 4 محدودۀ مجزا از یکدیگر تقسیم شده است و اطراف آن را صحراها و رودخانه‎‌ها در بر گرفته‌اند. هر یک از این 4 محدوده، باس منحصر به فرد خود را دارد. همچنین، گفته می‌شود که بازی جدید با کاهش المان‌های نقش‌آفرینی، به ریشه‌های سری باز خواهد گشت، شامل پرتاب چاقو خواهد شد و همچنین تاکید بسیاری روی تراکم جمعیت دارد.

  تبلیغات

  طبق جزئیات به اشتراک گذاشته شده، Mirage قصد دارد تراکم جمعیت مثال‌زدنی نسخۀ Unity را بازیابی کند؛ عنوانی که در انقلاب فرانسه رخ می‌داد. در نهایت، منبع یاد شده به تمرکز بر پارکور و تعامل با محیط نیز اشاره کرد.

  شرکت یوبیسافت روز گذشته اعلام کرد که در رویداد Ubisoft Forward از Assassin’s Creed Mirage رونمایی خواهد شد. این مراسم در تاریخ 19 شهریور 1401 (10 سپتامبر 2022) برگزار می‌شود.

  shayanhqmahdi12345Pashmak..darhalkhabTlou part 2 game of the centuryCorvojokerAQUARIUSعمو فیل کبیرRebel2292Hardcore gamingexampleMehran.BaThe OutsiderBlackCityAlbertvitto corleoneDr.Pyro77تاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)ستون گنگmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا