اخبار روز

بازی Gotham Knights نحوۀ تاثیر محفل جغدها در گاتهام را توضیح خواهد داد – تی ام گیم

 • بازی Gotham Knights نحوۀ تاثیر محفل جغدها در گاتهام را توضیح خواهد داد – تی ام گیم

  زمانی که بحث Gotham Knights به وسط می‌آید، هنوز خیلی از موارد در مورد نحوۀ مرگ بتمن و اینکه دقیقا چه اتفاقی در حال رخ دادن است، مبهم به نظر می‌رسد.

  از ابتدا مشخص بود که سازمان شرور محفل جغدها در این بازی به عنوان یکی از شخصیت‌های منفی اصلی عمل خواهد کرد. به عنوان بخشی از بررسی تفضیلی دربارۀ شهر Gotham Knights، توسعه‌دهندۀ بازی به صورت دقیق توضیح داد که چگونه نحوۀ ساخت شهر گاتهام، تحت تاثیر این سازمان قرار گرفته است.

  یکی از موضوعات جالب در رابطه با محفل جغدها، صرف نظر از اینکه یک افزونۀ جدید در آثار بتمن به حساب می‌روند، این است که آن‌ها تهدیدی بوده که به دلیل منشا تاریخی خود تا حدی به درون گاتهام نفوذ کرده‌اند، که حتی بتمن نیز در مورد این سازمان چیزی نمی‌داند. پاتریک ردینگ (Patrick Redding)، کارگردان هنری بازی، در ارائه‌ای طولانی با محوریت این عنوان به IGN گفت:

  اندیشۀ یک تهدید به شهری که او خود را نگهبان آن تلقی می‌کند و آن را مثل کف دست خود می‌شناسد و برای دهه‌ها آن را پاسبانی می‌کرده، به طرز عمیقی گره خورده است؛ ایدۀ خیلی ترسناکی به نظر می‌رسد، استفاده از قدرت و ثروت در این روش، و اینکه از عدم آگاهی بتمن در مورد خود، کاملا راضی هستند. این ایدۀ وحشتناکی است.

  تیم این فکر را در هنگام طراحی زیرساخت گاتهام بازی در نظر داشت. زیرا به علت نفوذی که این سازمان شرور در شهر دارد، گاتهام را به حریفی تبدیل می‌کند که محفل جغدها تجسمی از آن باشد.

  تبلیغات

  ردینگ در ادامه گفت:

  ما با این تفکر آغاز کردیم که چگونه ظاهر شهر می‌تواند تحت تاثیر این موضوع قرار بگیرد و یک جغرافیای شهری که به اواخر قرن 17 برمی‌گردد، پیشنهاد شد. سپس این موضوع پیش آمد که آن‌ها به کدامیک از بزرگترین رویدادهای تاریخ واکنش نشان داده‌اند؟ جنگ انقلاب آمریکا؟ نوعی سو استفاده از غرب گاتهام؟ ساخت راه‌آهن‌ها؟ تمام این ایده‌ها به بخشی از گفتگو تبدیل شد و به ما اجازه داد تا لایه‌هایی از تاریخ خلق شده ایجاد کنیم. همانطور که اشاره شد، چی چیزی در زیر شهر دفن شده است؟ کدام رازهای مخفی را در مسیر مورد بررسی قرار دادن محفل جغدها پیدا خواهید کرد؟

  بازی Gotham Knights برای عرضه در تاریخ 3 آبان 1401 (25 اکتبر 2022) روی کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC برنامه‌ریزی شده است.

  Invisible bearded userAlbertvahid gamerناتی گادامیر گیمر

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا