اخبار روز

مشاهده‌ی تمام مرگ‌ها در The Callisto Protocol اچیومنت دارد – تی ام گیم

 • مشاهده‌ی تمام مرگ‌ها در The Callisto Protocol اچیومنت دارد – تی ام گیم

  طی مصاحبه‌ای با IGN Japan، اعضای استودیوی استرایکینگ دیستنس (Striking Distance Studios) به تروفی‌ها و اچیومنت‌های بازی The Callisto Protocol پرداختند.

  مشخص است که عنوانی ترسناک نظیر The Callisto Protocol مرگ‌های خونین زیادی را شامل می‌شود. حال، سازندگان بازی می‌گویند که اگر به تمامی روش‌های ممکن در بازی بمیرید، یک اچیومنت دریافت می‌کنید.

  مدیر ارشد فناوری این استودیو یعنی مارک جیمز (Mark James) در این باره می‌گوید:

  در حال حاضر روی تروفی‌ها و اچیومنت‌های بازی کار می‌کنیم. اچیومنتی هم داریم که پس از مشاهده‌ی تمامی مرگ‌های ممکن به دست می‌آید. [طبیعی است که] شما در بازی ما خواهید مرد. بسیاری از افراد می‌پرسند که مدت زمان بازی چقدر است. این سوال مانند این است که بپرسید چند بار قرار است در بازی بمیرید؟

  مارک جیمز

  جیمز به این موضوع نیز اشاره می‌کند که عوامل زیادی بر شیوه‌ی مرگ تأثیرگذار است؛ مثلاً اینکه شما در حال حمله هستید یا دشمن به شما حمله می‌کند.

  تبلیغات

  او در پاسخ به پرسشی مبنی بر دلیل وجود این میزان از مرگ گفت:

  این مورد به امضایمان بدل شده است. در پایان همه‌ی تریلرهایمان یک امضای مرگ وجود دارد. می‌خواهیم مرگ را نه به چشم تنبیه، بلکه به چشم درس گرفتن از اشتباهتان ببینید و کمی با نحوه‌ی جالب مرگتان سرگرم شوید. هر هیولا راه مخصوص خود را برای کشتن شما دارد. خطرهای محیطی نیز هم برای شما وجود دارد و هم برای دشمنانتان. در یکی از تریلرها، شخصیت اصلی در حالی که عقب می‌رفت، به یک فن برخورد کرد. زمانی که دارید از دشمنان دور می‌شوید، باید بسیار مراقب باشید، زیرا خطرات محیط به اندازه‌ی دشمنانتان جان شما را تهدید می‌کنند.

  مارک جیمز

  در رابطه با تعداد مرگ‌های موجود در بازی نیز سوالی پرسیده شد که در جواب آن، جیمز عددی را ذکر نکرد و گفت برای دستیابی به این اچیومنت، باید بسیار تلاش کنید.

  بازی The Callisto Protocol در تاریخ 2 دسامبر (11 آذر) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

  Samadmariomahdi12345MahyarMsmBahramAlbertامیر گیمر(Squatlatex(Old man edition

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا