اخبار روز

آپدیت جدید Bloodborne در راه است؛ گمانه‌زنی دوبارۀ طرفداران – تی ام گیم

 • آپدیت جدید Bloodborne در راه است؛ گمانه‌زنی دوبارۀ طرفداران – تی ام گیم

  فرام‌سافتور (From Software) با پیامی درون بازی، آپدیت جدیدی را برای Bloodborne تأیید کرد و طرفداران گمان می‌کنند که این موضوع، به شایعۀ مراسم بزرگ پلی استیشن در ماه سپتامبر مربوط است.

  طبق چیزی که در چند سپتامبر گذشته شاهد بودیم، بسیاری انتظار دارند که در ماه میلادی پیش‌رو، سونی یک مراسم بزرگ پلی استیشن (PlayStation Showcase) تمام و کمال را میزبانی کند. در بحث مراسمات پلی استیشن، شایعات همیشه وجود دارند، اما منابع قابل اطمینانی تاریخ 17 شهریور (8 سپتامبر) را برای این مراسم تعیین کرده‌اند. البته که باید تنها با دید شایعه به آن نگاه کرد، ولی تاریخ 8 سپتامبر برای این مراسم دور از ذهن نیست. همچنین، رویدادهای دیگری نیز در ماه آینده مثل مراسم Ubisoft Forward و Disney and Marvel Games Showcase رخ خواهند داد که شاید سونی می‌خواهد مراسم خود را زودتر از آن‌ها اجرا کند.

  انتظار می‌رود که جزئیات تازه‌ای از God of War Ragnarok در این رویداد منتشر شود، همچنین احتمال انتشار اطلاعات بیشتری دربارۀ کنترلر Dualsense Edge و تعدادی از بازی‌های دیگر که برای بازۀ پاییز تا پایان 2023 (یا بعد از آن) برنامه‌ریزی شده‌اند، وجود دارد. اگرچه، با گذشت هر رویداد پلی استیشن، عنوان سولزبورن مذکور است که اغلب طرفداران مشتاق انتشار خبری از آن هستند. احتمال حضور بازی Bloodborne در مراسم پیش‌روی پلی استیشن بیشتر از قبل نیست، اما بعد از پیام درون بازی فرام‌سافتور برای آپدیت آیندۀ آن، طرفداران باری دیگر امید به انتشار اخباری از این عنوان در مراسم پیش‌رو دارند.

  آپدیت جدید Bloodborne در راه است؛ گمانه‌زنی دوبارۀ طرفداران - تی ام گیم

  واضح است که طرفداران به دنبال انتشار پورت رایانه‌های شخصی Bloodborne یا حداقل نوعی آپگرید برای نرخ فریم 60 این بازی روی PS5 هستند. معمولاً با چنین شایعاتی نام آن بر سر زبان‌ها می‌آید، چون بسیاری از طرفداران آن را یکی از بهترین بازی‌های نسل پلی استیشن 4 می‌دانند؛ و زمان‌بندی مراسم بزرگ پلی استیشن به خوبی با زمان آپدیت آیندۀ Bloodborne همخوانی دارد.

  تبلیغات

  در پیامی داخل بازی، گفته شد که این بازی در 9 شهریور (31 اوت) برای آپدیت از دسترس خارج خواهد شد و رسیدگی به سرورها و دیتابیس حدود 4 ساعت به طول خواهد انجامید. در این 4 ساعت، بازی‌بازان حتی به صورت آفلاین نیز نمی‌توانند وارد بازی Bloodborne شوند.

  انتشار یک آپدیت در چند روز قبل از برگزاری مراسم بزرگ پلی استیشن شایعه شده، شاید خبر از نوعی رونمایی می‌دهد، یا حداقل این چیزی است که طرفداران به آن امیدوارند. اگر به‌زودی مراسم پلی استیشن نیز تأیید شود، این شایعات تقویت خواهند شد.

  به هر جهت، این موضوع ممکن است کاملاً تصادفی باشد. احتمال این‌که تنها شاهد یک آپدیت دیتابیس و رسیدگی به سرورها باشیم بسیار زیاد است. تمام بازی‌ها چنین آپدیت‌هایی دریافت می‌کنند و با توجه به بازگردانی ویژگی‌های آنلاین Dark Souls 3 توسط فرام‌سافتور، احتمال این‌که تنها آپدیتی معمولی باشد بیشتر می‌شود. با این وجود، بسیاری امید زیادی دارند که این آپدیت به اخباری تازه برای بازی Bloodborne اشاره داشته باشد.

  BlackCityKurosKHEDER_Pro_GamerA,shPlaystation TTlou part 2 game of the centuryArtoriasDr.PyroshadowM.MTSoulAminPSZ2656Star Fireمتینmeysambarshia.ya.moموایsamulAlbertmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا