اخبار روز

ویدیو: طرفداری سپر DOOM: The Dark Ages را به نسخه ۱۹۹۳ آورده است – تی ام گیم

 • ویدیو: طرفداری سپر DOOM: The Dark Ages را به نسخه ۱۹۹۳ آورده است – تی ام گیم

  کامیونیتی DOOM 1993 هنوز زنده است! یکی از مادسازان پس از معرفی DOOM The Dark Ages، سپر این بازی را به بازی اوریجینال سری اضافه کرده است.

  تبلیغات

  گیم‌پلی این ماد را در ادامه می‌توانید تماشا کنید:

  دانلود

  Craneo، مادساز سری DOOM و سازنده این ماد است. این ماد در اصل سپر را جایگزین Chainsaw بازی می‌کند. سپر ماد شده فوق العاده به نظر می‌رسد، بازیکنان می‌توانند با استفاده از آن ضربات وارده را دفع کنند و با پرتاب سپر به سبک کاپیتان آمریکا دشمنان از بین خواهند رفت! با مراجعه به این نشانی، ماد سپر را برای DOOM 1993 می‌توانید دانلود کنید.

  سپر DOOM Slayer در کنار اسلحه‌ای که از جمجمه برای شلیک استفاده می‌کرد، از بخش‌های مهم تریلر معرفی بازی DOOM The Dark Ages بود. تریلر معرفی این بازی را در این نشانی می‌توانید تماشا کنید.

  بازی DOOM The Dark Ages نسخه جدید این سری می‌باشد که طی شوکیس بازی‌های ایکس باکس از آن رونمایی شده بود. این عنوان یک پیش‌زمینه برای آثار محبوب DOOM 2016 و DOOM Eternal است.

  Gwynbleidd ‌HesamAIGhost of Tsushima KillerJoel MorganDark.Elden-LordSCHNOZCambyses The Third…..𝒪𝓊𝓇 𝒟𝓇ℯ𝒶𝓂𝓈AMIR 007SeraWalleR MaNArashNoxAAACEجان قماربازolliejohn117𝐓𝐡𝐞 𝐆𝐮𝐚𝐫𝐝𝐢𝐚𝐧 𝐀𝐧𝐠𝐞𝐥Lonesome guyv-alkalinemore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا