اخبار روز

شایعه: بازی Star Wars Jedi: Survivor در ماه مارس 2023 منتشر خواهد شد – تی ام گیم

 • شایعه: بازی Star Wars Jedi: Survivor در ماه مارس 2023 منتشر خواهد شد – تی ام گیم

  ظاهرا تقویم اوایل سال 2023 شلوغ‌تر هم شده است. به گفته‌ی یکی از منابع داخلی بازی‌های ویدیویی، بازی Star Wars Jedi: Survivor در مارس سال 2023 عرضه خواهد شد.

  هنوز استودیوی Respawn Entertainment یا ناشر بازی یعنی Electronic Arts این تاریخ عرضه را تایید نکرده‌اند. با این حال خبرنگار و منبع داخلی یعنی جف گراب (Jeff Grubb) که سابقه‌ی بسیار خوبی در این موارد دارد، گفته که این بازی در ماه مارس سال 2023 منتشر خواهد شد.

  با این اوصاف این بازی دقیقا همزمان با Star Wars Jedi: Battle Scars منتشر می‌شود. Star Wars Jedi: Battle Scars یک رمان است که به ماجراهای شخصیت اصلی بازی Star Wars Jedi یعنی Cal و خدمه‌ی Mantis در پنج سال بین بازی اول و دوم می‌پردازد.

  تبلیغات

  حتی اگر بازی Star Wars Jedi: Survivor در مارس 2023 منتشر نشود، می‌توانیم انتظار عرضه‌ی آن قبل ماه می را داشته باشیم. چرا که در ماه می آرت‌بوک رسمی این بازی با نام The Art of Star Wars Jedi: Survivor قرار است منتشر شود. این کتاب احتمالا دارای اسپویلر خواهد بود، پس عرضه‌ی آن قبل از خود بازی منطقی نیست.

  متاسفانه هنوز شاهد یک رونمایی کامل از بازی Star Wars Jedi: Survivor نبوده‌ایم. با این حال می‌دانیم که داستان آن پنج سال پس از بازی اول رخ می‌دهد. در واقع داستان این بازی و داستان سریال Obi-Wan Kenobi در یک سال جریان دارند. پس بدون شک در این بازی هم با Inquisitors روبه‌رو خواهیم شد.

  بازی Star Wars Jedi: Fallen Order یک غافلگیری دلپذیر برای کسانی بود که از نحوه‌ی برخورد Electronic Arts با لایسنس Star Wars خسته شده بودند. این بازی در شش ماه اول توانست بیش از 10 میلیون نسخه بفروشد و نظر مثبت منتقدان و طرفداران را دریافت کرد.

  Playstation TAlbertامیر گیمرexample🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉Lara CroftDr.Pyromeysamb

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا