اخبار روز

یوبیسافت اکنون برنامه‌ای برای بسته‌های الحاقی Assassin’s Creed Mirage ندارد – تی ام گیم

 • یوبیسافت اکنون برنامه‌ای برای بسته‌های الحاقی Assassin’s Creed Mirage ندارد – تی ام گیم

  سازندگان بازی Assassin’s Creed Mirage در ردیت اعلام کرده‌اند که یوبیسافت (Ubisoft) در حال حاضر برنامه‌ای برای ساخت بسته‌های گسترش‌دهنده‌ی این نسخه ندارد.

  تبلیغات

  نسخه‌های اخیر Assassin’s Creed مدتی پس از عرضه، بسته‌های گسترش‌دهنده‌ای را دریافت کردند. بسته‌های Assassin’s Creed Valhalla حتی برای برخی از هواداران از بازی اصلی نیز جذاب‌تر بوده است. با این حال، اکنون به نظر می‌رسد که Assassin’s Creed Mirage دست کم تا مدتی بسته‌ای دریافت نمی‌کند.

  تنی چند از سازندگان بازی نظیر استفانی بودون (Stephane Boudon)، سارا بوالو ( Sarah Beaulieu) و ژان لوک سالا (Jean-Luc Sala) در صفحه‌ی ردیت مجموعه‌ی Assassin’s Creed یک برنامه‌ی پرسش و پاسخ (AMA) برگزار کردند. بسیاری از کاربران نیز درباره‌ی بسته‌های گسترش‌دهنده سوال پرسیدند. استفانی بودون در پاسخ نوشت:

  در حال حاضر برنامه‌ای برای بسته‌های الحاقی و گسترش بازی Mirage وجود ندارد.

  استفانی بودون

  یوبیسافت در توصیف این بازی همواره بازگشت به ریشه‌ها را ذکر کرده و در پی آن دنیای کوچک‌تری را برای این نسخه در نظر گرفته است که در در تضاد با جهان عظیم سری از نسخه‌ی Origins به بعد است. با توجه به این نکته، می‌توان گفت که عدم عرضه‌ی بسته‌های الحاقی چندان عجیب نیست. البته، گفتنی است که بودون توسعه‌ی چنین بسته‌هایی در آینده را رد نمی‌کند. موفقیت Mirage در بازار می‌تواند یکی از عاملین تغییر نظر یوبیسافت در آینده باشد.

  Spider-Manv-alkalineM.MTmeysambKratosباسم ابن اسحاقEzio (Spider-Man Edition)Black Swordsmanمردی از مادری فرانسوی و پدر ایتالیاییDark FantasyVisible gamer man

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا