سرگرمی

آموزش: چگونه از توییتر تیک آبی بگیریم؟ – تی ام گیم

 • آموزش: چگونه از توییتر تیک آبی بگیریم؟ – تی ام گیم

  اگر احساس می‌کنید که لازم است آن نشان آبی توئیتر که به دنیا می‌گوید که یک کاربر راستی‌آزمایی‌شده هستید را کسب کنید باید بدانید که باید منطبق با برخی معیارها باشید و نهایتاً هم اینکه آیا این نشان به شما تعلق بگیرد یا نه به تصمیم تیم توئیتر بستگی خواهد داشت و مبتنی بر طبقه‌بندی‌های آن خواهد بود.
   
  در این مطلب تی ام گیم به نقل از اسلش‌گیر مروری اجمالی بر روند ارائه این درخواست از توئیتر خواهیم داشت.
   
  سوای شرایط ضروری اولیه (داشتن یک سایت رسمی که در آنجا به اکانت توئیتر شما لینک داده باشد، ارائه کد ملی‌تان و یک ایمیل رسمی متصل با یک سازمان معتبر)، روند ارائه درخواست بسیار ساده است. بر اساس طبقه‌بندی مرتبط با اکانت شما، بررسی درخواس شما توسط توئیتر حداکثر 14 روز طول خواهد کشید، و در صورت رد درخواستتان یک بار دیگر 30 روز پس از رد آن امکان خواهید داشت.
   
  1. به تنظیمات توئیتر بروید. برای دسترسی به آن در اپ موبایل توئیتر کافیست روی تصویر پروفایلتان در گوشه بالا سمت چپ بزنید و در قسمت پایین به Settings برسید. برای ورود به آن در دسکتاپ، باید به قسمت More در سمت بالا سمت چپ صفحه رجوع کنید.
   
  2. سپس به قسمت Your Account و آنگاه Account Information بروید. ممکن است در این مرحله از شما خواسته شود که پسوردتان را مجددا وارد کنید.
   
  3. شما بخش Verified را در میان تنظیمات دیگر اکانت خواهید دید. برای شروع این فرایند روی گزینه Request Verification بزنید.
   
  4. توئیتر از شما خواهد خواست تا از میان طبقه‌بندی‌های فوق‌الذکر یکی را انتخاب کنید. البته اگر اکانت شما تحت هیچیک از آنها قرار نداشته باشد می‌توانید گزینه Other را انتخاب کنید.
   

  آموزش: چگونه از توییتر تیک آبی بگیریم؟ - تی ام گیم

  5. سپس، باید مشخص کنید که متعلق به کدامیک از شاخه‌های طبقه‌بندی‌تان هستید. به عنوان مثال، اگر طبقه‌بندی Business را انتخاب کنید باید مشخص کنید که آیا یک شرکت هستید، یک تولیدکننده محتوا، یک فرد شاغل در حوزه سرگرمی، یا یک سازمان تولیدی.
   
  6. در گام بعدی اثبات انتخابتان را ارائه کنید.
   
  7. ممکن است از شما خواسته شود که تا حداکثر سه لینک بیشتر را برای اثبات اعتبارتان وارد کنید، از جمله اخبار، مقالات ویکی‌پدیا، یا اشاره به نام شما در وب‌سایت‌های رسمی.
   
  8. یک وب‌سایت که اعتبار شما را اثبات کند و به اکانت توئیتر شما لینک داده باشد اضافه کنید.
   
  9. در پایان، همه مدارکی که ذکر کرده‌اید را مرور کنید و نهایتا دکمه ارائه درخواست را بزنید.
   
  از این بعد باید منتظر دریافت پاسخ از این شرکت بمانید.
   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا