اخبار روز

تعداد پلیرهای همزمان Elden Ring در استیم به عدد 1 میلیون نفر نزدیک می‌شود – تی ام گیم

 • تعداد پلیرهای همزمان Elden Ring در استیم به عدد 1 میلیون نفر نزدیک می‌شود – تی ام گیم

  طبق اطلاعات درج شده در استیم، تعداد پلیرهای همزمان بازی Elden Ring به حدود یک میلیون نفر رسیده است و این بازی از این نظر در جایگاه ششم تاریخ قرار می‌گیرد.

  بر اساس اطلاعات درج شده در دیتابیس پلتفرم استیم، بازی Elden Ring در دومین هفته پس از انتشار خود موفق به ثبت رکوردی معادل بیش از 950000 پلیر همزمان رسیده است. این آمار تا بدین لحظه عدد 953,426 پلیر همزمان را نشان می‌دهد. جالب است بدانید بازی Elden Ring در اتفاقی نادر در هفته‌ی دوم انتشار خود موفق به جذب مخاطبان بیشتری نسبت به هفته‌ی اول انتشارش شده است؛ به خصوص که از آن به عنوان یک بازی چالش‌برانگیز و اصطلاحاً هاردکور یاد می‌شود.

  البته، این آمار تخمین خوبی از آمار فروش این بازی را ارائه نمی‌دهد، اما به احتمال زیاد تاکنون چندین میلیون نسخه از Elden Ring توسط کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی خریداری شده است. با احتساب این آمار فروش فوق‌العاده، امیدواریم استودیوی فرام‌سافت‌ور (FromSoftware) تصمیمی جدی در قبال بهینه‌سازی Elden Ring و ارتقای کیفیت کنترلر بازی با موس و کیبرد بگیرد.

  در مجموع، انتشار آمارها و رکوردها در چند سال گذشته بسیار رایج شده است و در سال گذشته بارها عناوین جدیدی از جمله Valheim و Cyberpunk 2077 به فهرست 10 بازی برتر پلتفرم استیم راه پیدا کرده‌اند.

  vafadarHunTeR007IrN🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉anti niggermeysambZFBمرد شیش تیغ مرئیRioP.morganRezaPARASITE EVE 2AbayanmajidamعلییوهانMemorialHunterSina MorganJust GOD OF WARMahdimore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا