اخبار روز

نمونه‌ی اولیه‌ی یک کنسول مرموز توسط سونی به امریکا ارسال شد – تی ام گیم

 • نمونه‌ی اولیه‌ی یک کنسول مرموز توسط سونی به امریکا ارسال شد – تی ام گیم

  شرکت سونی چندین پروتوتایپ یا نمونه‌ی اولیه‌ی یک کنسول مرموز که احتمالاً پلی استیشن 5 پرو است را از بخش سرگرمی‌های تعاملی خود در اروپا به ایالات متحده ارسال کرد.

  بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی در اروپا اخیراً یک محموله‌ی مرموز را به اوکلند در کالیفرنیای ایالات متحده‌ی امریکا ارسال کرد. لازم به ذکر است که پیش‌تر این شرکت تاکنون هزاران کیت توسعه را از سراسر جهان به مقصد مذکور ارسال کرده است. احتمالاً محموله‌ی اخیر سونی شامل کیت‌های پلی استیشن 5 مختص به توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و بازی‌ها، کیت‌های توسعه‌ی PSVR2 و یا حتی کیت‌های توسعه‌ی اولیه‌ی کنسول میان‌نسلی سونی یعنی پلی استیشن 5 پرو هستند.

  طبق جزئیات به دست آمده، بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی در اروپا و شهر لندن، محموله‌ای با وزن 694 کیلوگرم را از مقر اصلی خود به ویرجینیا در تاریخ 16 نوامبر سال 2021 ارسال کرده است. همچنین، شرکت حمل کننده‌ این بار را با کد HS #981700 فهرست کرده است که به معمولاً به محصولات مرتبط به کنسول‌های بازی ویدیویی خانگی اختصاص داده می‌شوند.

  همانطور که اشاره شد، این نمونه‌های اولیه می‌توان کیت‌های توسعه‌ی پلی استیشن 5 اصلاح شده یا اسلیم و یا کیت‌های توسعه‌ی PSVR2 باشند، اما احتمال این که این محموله به کنسول پلی استیشن 5 پرو مرتبط است را باید بیش از سایرین قلمداد کنیم. در واقع، با توجه به رشد تصاعدی قدرت سخت افزارهای مختلف در مقطع زمانی فعلی، احتمال می‌رود که صنعت بازی‌های ویدیویی زودتر از موعد معمول یک کنسول قوی‌تر را برای ارائه‌ی کیفیت مطلوب از یک بازی ویدیویی طلب کند.

  Tlou part 2 game of the centurySquatlatexSamantavakoli@alistarMsadeq361REZA_GTXHaj_hosseinHulkElliehadi gamer 77meysambSamulalinerdJonah hex (حامی حقوق بز 🗿🐐🐐🐐🐐)Ilya gamerKratosmohsenj74Max22A,shاینسایدر استخونیmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا