اخبار روز

تمام تیم‌های روسی از FIFA 22 و NHL 22 حذف خواهند شد – تی ام گیم

 • تمام تیم‌های روسی از FIFA 22 و NHL 22 حذف خواهند شد – تی ام گیم

  الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، ناشر بازی‌های FIFA 22 و NHL 22، تصمیم گرفته تا تیم ملی روسیه و تمام تیم‌های باشگاهی روسی را از این دو بازی حذف کند.

  EA تصمیم گرفته تا تمام تیم‌های روسی را از FIFA 22 و NHL 22 حذف کند. این یعنی علاوه بر تیم ملی روسیه، تمام تیم‌های باشگاه روسی هم از FIFA 22 ،NHL 22 ،FIFA Online و FIFA Mobile حذف خواهند شد. حساب کاربری رسمی توئیتر FIFA اعلام کرد که پروسه‌ی حذف این تیم‌ها را آغاز کرده است. این مهم به خاطر درگیری فعلی روسیه و تجاوز این کشور به خاک کشور اوکراین است. الکترونیک آرتس در این رابطه گفت:

  EA Sports با مردم اوکراین متحد خواهند ماند و همانند بسیاری از افراد در جهان فوتبال به دنبال صلح و پایان اشغال اوکراین است. به همین سبب EA Sports تصمیم گرفته تا تمام تیم‌های روسی و تیم ملی روسیه را از محصولات FIFA مثل FIFA 22 و FIFA Mobile حذف کند.

  حساب کاربری رسمی NHL هم بیانیه‌ی مشابه‌ای را در توئیتر خود منتشر کرده است. الکترونیک آرتس گفته که به دنبال انجام اقدامات مشابه در سایر زمینه‌های ممکن هم خواهد بود.

  مرد شیش تیغ مرئیKratosEllieAmirلبخند جوکر1100.SquatlatexAli984Hamidکسری نراقیƁayoηettaDEVIL6The Cat LadyXBGamir_hasanpoorLaraREZA_GTXMax22Farshidmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا