اخبار روز

پروژه‌ی جدید IO Interactive با اسم رمز Fantasy معرفی شد – تی ام گیم

 • پروژه‌ی جدید IO Interactive با اسم رمز Fantasy معرفی شد – تی ام گیم

  استودیوی آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) پروژه‌ی نقش‌آفرینی آنلاین جدید خود که Fantasy نام دارد را با انتشار یک طرح مفهومی معرفی کرد.

  تبلیغات

  پس از انتشار شایعات مختلف درباره‌ی Project Dragon در سال 2021، این استودیو سرانجام بازی نقش‌آفرینی آنلاین خود در سبک فانتزی را معرفی نمود. این عنوان که با اسم رمز Project Fantasy شناخته می‌شود، عنوانی کاملاً جدید است و جهان تازه‌ی آن به گفته‌ی سازندگان از اساس با هدف سرگرمی بازیکنان و گسترش در سال‌های آتی ساخته شده است. آن‌ها تجربه‌ی این بازی را در عین آشنا بودن، بی‌سابقه معرفی می‌کنند.

  آی‌او اینتراکتیو برای ساخت این بازی از کتاب‌های Fighting Fantasy که بازیکنان در آن‌ها با کمک یک گرداننده قدم به مأموریتی فانتزی می‌گذارند، الهام گرفته است. وجود گروهی از شخصیت‌های متنوع با توانایی‌ها و قدرت‌های مختلف در این بازی‌ها که به یاری یکدیگر در مسیر پیش‌روی می‌کنند، برای سازندگان بیش از سایر بخش‌ها الهام‌بخش بوده است. این استودیو همچنین تأیید نمود که همچون سایر عناوینش، تمام استودیوهای زیرمجموعه‌ی آن از کپنهاگ و مالمو گرفته تا بارسلون، مشغول توسعه‌ی این بازی هستند.

  بدیهی است که فرآیند ساخت بازی در مراحل آغازین قرار دارد و این استودیو همچنان به این منظور نیرو استخدام می‌کند. پلتفرم‌های مقصد بازی و انتشار آن از سوی استودیوهای ایکس باکس (Xbox Game Studios) که پیش‌تر شایعه شده بود نیز هنوز مشخص نیستند. شرح وظایف آگهی شغلی مربوط به جذب طراح ارشد مبارزات هم به عرضه‌ی بازی برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی اشاره دارد.

  از آنجایی که بنا بر اخبار قبلی، آی‌او اینتراکتیو دست کم تا آوریل سال 2025 (13 فروردین تا 11 اردیبهشت 1404) عنوانی را منتشر نمی‌کند، زمان زیادی تا عرضه‌ی این بازی باقی مانده است.

  red-eyed Banished KnightSelinاختاپوسامیر حسینAbby Andersonmeysambزمین 52Ezio Auditore da FirenzeS Ghost of Sparta

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا