اخبار روز

عنوان Elden Ring حدود 30 ساعت گیم‌پلی خواهد داشت – تی ام گیم

 • عنوان Elden Ring حدود 30 ساعت گیم‌پلی خواهد داشت – تی ام گیم

  در طی مراسم Taipei Game Show 2021 یاسوشیرو کیتائو (Yasushiro Kitao)، تهیه‌کننده‌ی بازی Elden Ring اعلام کرد که این بازی به طور متوسط 30 ساعت گیم‌پلی خواهد داشت.

  وی در مورد روش‌های مختلف پیشروی بازیکنان در بازی Elden Ring توضیحاتی ارائه داده که به شرح زیر است:

  ممکن است فرق قابل توجهی میان زمان‌ -به اتمام رساندن- بازیکنان مختلف وجود داشته باشد، اما به اتمام رساندن خط اصلی بازی حدود 30 ساعت زمان خواهد برد. البته Elden Ring عنوانی بسیار عظیم است و شامل ده‌ها ساعت محتوای بیشتر می‌شود. اما اگر فقط در مورد خط داستانی این اثر صحبت کنیم، احتمالا بیشتر از 30 ساعت طول نخواهد کشید.

  یاسوشیرو کیتائو

  وی همچنین اضافه کرد:

  با وجود وسعت بسیار زیاد جهان Elden Ring، بازی به گونه‌ای طراحی شده است که می‌توانید آن‌ را بدون اینکه لزوما همه چیز را تجربه کنید، به پایان برسانید. البته بعضی بازیکنان ترجیح می‌دهند تا در اولین بار تمام نقشه را کاوش کنند، در صورتی که برخی از ‌آن‌ها علاقه دارند تا برخی مناطق را برای چرخه‌های بعدی باقی بگذارند.

  یاسوشیرو کیتائو

  همانند عناوین قبلی استودیوی فرام سافتور (From Software)، در Elden Ring هم بازیکنان قادر خواهند بود تا پس از اتمام خط داستانی، وارد حالت New Game Plus شوند و در کنار نگه داشتن پیشرفت‌های خود در سیو قبلی، آن‌ها را به سیو جدید انتقال دهند تا بازی را با چالش‌های بیشتری به پایان برسانند.

  S.IOWAHard gamer.عمو فیل کبیرArtoriasRedgurdHunterآرینGramy kSamulvitto corleonematrix4221489mohsenj74mollypopPlaystation TCapitanSina Morganاینسایدر استخونیalinerd2Ali Hassan nejadmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا