اخبار روز

شخصی موفق شد Elden Ring را در 12.5 دقیقه به پایان برساند – تی ام گیم

 • شخصی موفق شد Elden Ring را در 12.5 دقیقه به پایان برساند – تی ام گیم

  یکی از بازیکنان Elden Ring موفق شده است با استفاده از تکنیک زیپینگ (Zipping)، این بازی را در مدت زمان 12 دقیقه و 32 ثانیه به اتمام برساند و رکوردی جدید ثبت کند.

  شخصی به نام Mitchriz رکوردی جدید برای مدت زمان به پایان رساندن Elden Ring ثبت کرده است. او با استفاده از یک اکسپلویت (Exploit) معروف موفق شده است از تمامی باس‌فایت‌های بازی به غیر از یکی از آن‌ها، گذر کند و با شکست دادنش رکورد 12 دقیقه و 32 را از خود بر جای بگذارد.

  این شخص از تکنیکی به نام Zipping استفاده می‌کند که به بازیکن اجازه می‌دهد طی چند ثانیه، به بخش‌های مختلف نقشه‌ی بازی تله‌پورت شود. استریمری به نام Distortion2 که پیش از این، چندین بار رکوردهای اسپیدران بازی Elden Ring را جا‌به‌جا کرده بود، در آخرین تلاش خود در روز گذشته، به مدت زمان 14 دقیقه دست یافته بود.

  به گفته‌ی رسانه‌ی PC Gamer، این شخص از زیپ‌ها برای رد کردن منطقه‌ی Limgrave استفاده کرده و مستقیماً به Liurnia رفته است که در آن، می‌توان به سایر مناطق اواخر بازی دسترسی پیدا کرد. در اسپیدران‌های قبلی، بازیکنان مستلزم آن بودند که برای به پایان رساندن بازی با تمام باس‌فایت‌های آن مبارزه کنند، اما در این مورد، Mitchriz توانست با شکست دادن باس‌فایت Maliketh و گذر از سایر آن‌ها به منطقه‌ی پایانی بازی برسد.

  او پس از رسیدن به آخرین درب مه‌آلود بازی نیز، به جای ورود مستقیم به آن، به لبه‌ی نقشه‌ی بازی می‌رود و با این کار که نوعی Mega zip محسوب می‌شود، از باس آخر بازی نیز گذر می‌کند و Elden Ring را به اتمام می‌رساند. برای مشاهده‌ی ویدئوی این رکورد، می‌توانید به کانال یوتیوب Mitchriz مراجعه کنید.

  او بعد از به پایان رساندن بازی گفت:

  این دور خیلی دیوونه‌کننده بود. هرچند که مگازیپ آخر بازی به چند بار تلاش نیاز داشت، اما بقیه‌ی زیپ‌ها از اول تا آخر بازی خیلی تمیز بودن. از این دور خیلی خوشحالم، چون نسبت به قبلی‌ها، پیشرفت بزرگی بود.

  بدون شک در آینده‌ای نزدیک شاهد رکورد‌های بیش‌تری خواهیم بود.

  علیKratosBombsamvafadarIlya gamer(Jonah hex(back from hellalinerdAmir mohsenامینBookerJust GOD OF WARPlaystation & xbox & xiaomi.The hunt is comingSAMAN Ghost of Sparta🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉anti niggerمرد شیش تیغ مرئیP.morganmeysambZFBmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا