اخبار روز

بازی Modern Warfare II میزبان حالت شخصی‌سازی نقشه خواهد بود – تی ام گیم

 • بازی Modern Warfare II میزبان حالت شخصی‌سازی نقشه خواهد بود – تی ام گیم

  طبق اعلام استودیوی اینفینیتی وارد، بازی Call of Duty: Modern Warfare II میزبان یک بخش شخصی‌سازی و ساخت و طراحی نقشه خواهد بود.

  طرفداران مجموعه‌ی Call of Duty در سال‌های اخیر انتقادات فراوانی به نقشه‌های بازی‌های جدید این مجموعه داشتند. گاهی اوقات این نقشه‌ها بیش از اندازه کوچک هستند و گاهی اوقات نیز به قدری بزرگ هستند که مبارزه را از حالت تعادل خارج می‌کنند. در مجموع، برقراری تعادل در نقشه‌های بازی‌های Call of Duty خود امری چالش‌زا است و تاثیر مستقیمی روی تجربه‌ی گیمرها از بازی خواهد داشت.

  از طرفی دیگر، اهمیت نقشه‌ها در عناوین Call of Duty به قدری بالا است که بسیاری از گیمرها نسخه‌های مختلف این مجموعه را با نقشه‌هایشان به یاد می‌آورند، بنابراین، توسعه‌دهندگان بازی به شدت مورد انتظار و جدید این مجموعه یعنی Call of Duty: Modern Warfare II از هم اکنون توسط گیمرها تحت فشار قرار خواهند گرفت و انتظار طراحی نقشه‌های قابل قبولی از آن‌ها می‌رود.

  در حال حاضر، استودیوهای اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و تری‌آرک (Treyarch) هر دو در حال برنامه‌ریزی برای خلق یک جامعه‌ی کاربر محور برای بازی جدید خود هستند. از جمله این برنامه‌ریزی‌ها می‌توان به ترکیب یک حالت آفلاین با موارد قابل شخصی‌سازی و ایجاد تغییرات در نقشه‌های موجود اشاره نمود.

  چنین به نظر می‌رسد که شخصی‌سازی نقشه‌ها به هر گیمر اجازه می‌دهد تا موارد مختلفی از جمله محل Respawn، اهداف و ماموریت‌ها را دستخوش تغییر کند. همچنین، نقشه‌های شخصی‌سازی شده توسط تیم توسعه بررسی خواهد شد و در صورت تایید، به سایر گیمرها معرفی خواهد شد.

  بازی Call of Duty: Modern Warfare II در تاریخ 6 آبان 1401 (28 اکتبر 2022) عرضه خواهد شد.

  P.morganکاکاسنگیThe old playerAlbert(🗿بیشعور ادیشن🗿) Jonah hexmeysamb

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا