اخبار روز

شایعه: کنسول بعدی نینتندو، مدل کاملاً جدید برای نینتندو سوییچ نخواهد بود – تی ام گیم

 • شایعه: کنسول بعدی نینتندو، مدل کاملاً جدید برای نینتندو سوییچ نخواهد بود – تی ام گیم

  گفته می‌شود که کنسول بعدی نینتندو (Nintendo)، یک سخت‌افزار کاملاً جدید نخواهد بود و نینتندو را رسماً و تماماً به نسل بعدی نمی‌برد.

  تبلیغات

  به‌تازگی و طی پادکست اخیر رسانه‌ی Kinda Funny Games، جف گراب (Jeff Grubb)، روزنامه‌نگار و منبع مطرح دنیای بازی‌ها، درباره‌ی قدم بعدی نینتندو در ساخت تولید کنسول‌های بازی صحبت کرد و اظهار داشت که این سخت‌افزار جدید، احتمالاً چیزی مابین سوییچ پرو (Switch Pro) و یک کنسول کاملاً تازه مانند سوییچ ۲ باشد.

  وی درادامه توضیح داد که کنسول بعدی، قطعاً شامل ارتقای سخت‌افزاری خواهد بود و اگر قرار باشد آن را در عبارتی خلاصه کنیم، می‌توانیم عنوان «سوپر سوییچ» را به آن نسبت دهیم چراکه درواقع این کنسول قرار است ادامه‌دهنده‌ی نسل نینتندو سوییچ باشد. گراب همچنین اضافه کرد که در حال حاضر نینتندو، مشترکان بسیار زیادی در سرویس نینتندو آنلاین دارد و نمی‌خواهد روند ثابت و رو به افزایش این سرویس را با عرضه‌ی کنسولی کاملاً جدید، قطع کند.

  لازم به‌ذکر است که پیش از این، شایعه شده بود که نینتندو درحال بهینه‌سازی Pokemon Scarlet and Violet برای مدل جدیدی از نینتندو سوییچ است. این شایعه، گزارش داده بود که این نسخه از بازی که همراه با DLC تازه‌ای عرضه می‌شود، شامل ارتقای گرافیکی خواهد بود و از مزایای جدید مدل بعدی سوییچ، بهره خواهد برد. گفته می‌شود نینتندو برنامه دارد تا این نسخه از بازی را در سال ۲۰۲۴ منتشر کند.

  با در کنار هم گذاشتن توضیحات گراب و شایعات پیشینی که در بالا نقل شد، می‌توان نتیجه گرفت که مطالب فوق با یکدیگر همخوانی دارند و احتمالاً در آینده‌ی نه‌چندان دور، شاهد معرفی کنسول جدید اما غیرِ نسلِ بعدیِ نینتندو باشیم. البته تا انتشار اخبار رسمی، نمی‌توان به صحت این موضوع، قاطعانه ایمان داشت.

  منبع: TwistedVoxel

  Anubysmarioاز پیروان bloodyblade.RedAhmad_TRغریبیKRATOSEFAN1meysambMincraftSans🤘Mohsenj74

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا