اخبار روز

شایعه: Marvel’s Wolverine تمی تاریک و خشن دارد و برای عرضه در سال ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده است – تی ام گیم

 • شایعه: Marvel’s Wolverine تمی تاریک و خشن دارد و برای عرضه در سال ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده است – تی ام گیم

  شایعات اخیر پیرامون بازی Marvel’s Wolverine نشان می‌دهند که بازی در سال ۲۰۲۵ عرضه خواهد شد و اتفاقات آن در شهر مادریپور رخ می‌دهد. همچنین بازی دارای تمی تاریک‌تر است.

  تبلیغات

  با عرضه Marvel’s Spider-Man 2، همه نگاه‌ها به عنوان بعدی استودیوی اینسامنیاک (Insomniac Games) معطوف خواهد شد که Marvel’s Wolverine است. اگرچه جزئیات رسمی بازی در حال حاضر اندک هستند، اما ممکن است برخی از اطلاعات به لطف یک افشای جدید درز کرده باشند.

  به گفته دانیل ریچتمن (Daniel Richtman)، افشاگر برجسته، ولورین قرار است در سال ۲۰۲۵ عرضه شود. اگرچه گزارشات قبلی از جف گراب (Jeff Grubb)، روزنامه‌نگار، ادعا می‌کرد که این بازی قرار است در پاییز ۲۰۲۴ عرضه شود. در آن زمان گفته شد که این عنوان ممکن است به تعویق بیفتد که اگر افشای کنونی صحیح باشد، این اتفاق رخ داده است.

  ریچتمن همچنین ادعا می‌کند که ولورین بازیکنان را به مادریپور (Madripoor) می‌برد، شهری خیالی در جنوب شرقی آسیا در دنیای مارول که به عنوان پناهگاه دزدان دریایی و جنایت‌کاران توصیف می‌شود. اما آیا این بدان معناست که کل بازی در مادریپور می‌گذرد یا اینکه بخشی از بازی در آن جریان دارد، هنوز مشخص نیست. گراب در گزارشی که در اوایل سال جاری به بیرون درز کرد، ادعا کرد که این بازی یک عنوان نیمه جهان باز خواهد بود تا یک عنوان کاملاً جهان باز.

  همچنین، ریچتمن ادعا کرده است که ولورین فضای تاریک‌تر و خشونت‌آمیزتری نسبت به عناوین گذشته اینسامنیاک خواهد داشت. البته این گفته توسط کارگردان بازی، برایان هورتون، مدت کوتاهی پس از اعلام اثر در سال ۲۰۲۱ تأیید شد.

  البته اگر ولورین واقعاً در سال ۲۰۲۴ عرضه نشود، باید جالب باشد که ببینیم اینسامنیاک برای این سال چه برنامه‌ای خواهد داشت. آیا ما شاهد رونمایی از یک DLC برای اسپایدرمن ۲ خواهیم بود یا اسپین‌آف ونوم را خواهیم دید؟ یا اینکه این استودیو پس از یک عرضه موفق اندکی استراحت خواهد کرد و به طور کامل روی توسعه ولورین تمرکز خواهد کرد؟

  DADDY PARTiSANCodeName:666فرشته‌ی نگهبان دربار راک‌استار گیمزlul-bookهادی صفائیarminS Ghost of SpartaBoy gamer Iranian™️ElliemrAlinikAli_px𝗔𝗹𝗶𝟵𝟴𝟰lie?noManaجان قماربازDarksoulzBatman Arkham knightmeysamb🤘Mohsenj74more

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا