اخبار روز

شایعه: God of War Ragnarok در ماه ژوئن منتشر می‌شود – تی ام گیم

 • شایعه: God of War Ragnarok در ماه ژوئن منتشر می‌شود – تی ام گیم

  بنا بر ادعای یک خرده‌فروش شیلیایی، بازی God of War Ragnarok در روزی نامعلوم از ماه ژوئن سال جاری برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم سونی منتشر خواهد شد.

  از قبل تأیید شده بود که بازی God of War Ragnarok در سال جاری و برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم سونی منتشر خواهد شد. بسیاری از هواداران این بازی باور دارند که در تعطیلات امسال شاهد عرضه‌ی آن خواهیم بود، اما آیا امکان انتشار زودتر آن وجود ندارد؟ با در نظر گرفتن تاریخ انتشار نسخه‌ی قبلی God of War یعنی ماه آوریل سال 2018 و لیست شدن بازی در یک خرده‌فروشی با تاریخ عرضه‌ی ماه ژوئن، به‌نظر می‌رسد که پاسخ سوال مذکور مثبت باشد.

  طبق تاریخ اعلام شده از سوی این این خرده‌فروشی شیلیایی، بازی در روز نامشخصی از ماه ژوئن (11 خرداد تا 9 تیر 1401) منتشر خواهد شد. اگرچه این موضوع نیز حائز اهمیت است که خرده‌فروشی‌های گمنام‌تر، معمولاً اطلاعات موثق و دقیقی منتشر نمی‌کنند. برخی مواقع، چنین چیزی به اشتباه رخ می‌دهد و در مواقع دیگر، برای جلب توجه صورت می‌گیرد.

  در هر حال، این تنها خرده‌فروشی‌ای به حساب می‌آید که تاریخ عرضه‌ی بازی را ذکر کرده است و اگر این تاریخ درست باشد، به‌زودی شاهد اعلام رسمی سازندگان خواهیم بود. شایعات وجود یک State of Play بزرگ دیگر در ماه مارس (10 اسفند تا 11 فروردین) نیز می‌تواند درستی این ادعا را محتمل‌تر کند.

  exampleAmirboldKurosRezaمرد ریش دار نامرئیHunterMichaelAlireza1882Shrekhulk1372-AAAاتزیو آدیتوره❤GOD OF WAR❤MahyarMsmElliesorenaرعد و برقJonah hexKratosMEYSAMB300Squatlatexاینسایدر استخونیmore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا