اخبار روز

گزارش: بازی جدید کارگردان Titanfall در جهانی مشابه جریان دارد – تی ام گیم

 • گزارش: بازی جدید کارگردان Titanfall در جهانی مشابه جریان دارد – تی ام گیم

  طبق گزارش‌ جدید منتشر شده، استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) در حال کار بر روی یک بازی جدید در دنیای سری Titanfall است.

  تبلیغات

  این گزارش به نقل از جف گراب (Jeff Grubb) خبرنگار Giant Bomb منتشر شده است. به دنبال لغو شدن بازی شوتر اول شخص Star Wars که توسط ریسپاون اینترتینمنت در دست توسعه قرار داشت، این منبع در خصوص پروژه‌های فعلی این استودیو صحبت کرد.

  لورا میل (Laura Miele)، رییس بخش سرگرمی و فناوری الکترونیک آرتز (Electronic Arts)، به دنبال اعلام لغو عنوان شوتر اول شخص Star Wars عنوان کرد که این اقدام به ریسپاون این امکان را می‌دهد تا علاوه بر فرنچایزهای موجود مانند Star Was Jedi، روی پروژه‌های جدید مبتنی بر کتابخانه غنی برندهای متعلق به این استودیو تمرکز کند.

  سال گذشته وینس زامپلا (Vince Zampella)، رییس ریسپاون اینترتینمنت، اعلام کرد یک تیم بسیار کوچک از این استودیو در مراحل اولیه توسعه یک آیپی در استودیو هستند. این پروژه توسط استیو فوکودا (Steve Fukuda)، کارگردان بازی‌های Titanfall و Titanfall 2 هدایت می‌شود. جف گراب ظاهراً با اشاره به همین پروژه در آخرین قسمت از پادکست Game Mess Mornings اشاره کرد که این بازی وارد فاز نمونه‌سازی جدیدی شده است.

  همیشه صحبت‌هایی درباره Titanfall 3 وجود دارد. هر زمان که من آن را بررسی می‌کنم، می‌بینم که ریسپاون Titanfall 3 را نمی‌سازد. آن‌ها تیم دیگری دارند که پروژه skunkworks را که در اوایل نمونه‌سازی بود، پیش می‌برد. مراحل مختلفی از نمونه‌سازی وجود دارد. یک مرحله نمونه سازی اولیه وجود دارد و اکنون آن‌ها به سمت یک پروژه گسترده‌تر می‌روند. اکنون یک پروژه واقعی است، اما هنوز در مرحله نمونه سازی قرار دارد. این بازی توسط کارگردان Titanfall ساخته می‌شود.

  تا جایی که متوجه شدم، این بازی در جهان Titanfall جریان و شباهت‌هایی به آن دارد. این بازی Titanfall 3 نیست. در حال چیز بیشتری از این پروژه نمی‌دانم و باید منتظر اطلاعات بیشتری از آن باشیم.

  ریسپاون قبلاً روی Titanfall 3 با Titanfall Legends کار می‌کرد که قرار بود بخشی از Apex Legends باشد، اما برنامه‌های این استودیو دچار تغییرات شد. بنابراین بعید به نظر می‌رسد که این استودیو استراتژی خود را تغییر دهد و Titanfall 3 را بسازد.

  خبرگزاری بلومبرگ (Bloomberg) مدتی پیش در گزارشی اعلام کرد که بازی Titanfall Legends، یک عنوان فرعی معرفی نشده از دنیای Apex Legends که توسط استودیوی ریسپاون در حال توسعه بود، لغو شده است.


  نظر شما در این باره چیست؟

  تبلیغات
  人Acker益man人Ashen undead the bearerMR147Rezaاقای گربه (از منتظران GTA VI)KratosEzio Chaillon

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا