اخبار روز

نسخه‌های تقلبی Helldivers 2 توسط استیم حذف شدند – تی ام گیم

 • نسخه‌های تقلبی Helldivers 2 توسط استیم حذف شدند – تی ام گیم

  پس از موفقیت کم‌نظیر ساخته جدید استودیوی اروهد گیم (Arrowhead Game)، عده‌ای به فکر سوءاستفاده از نام Helldivers 2 افتاده‌ و با ساخته‌های تقلبی خود، خیل کثیری از بازیکنان پلتفرم استیم (Steam) را گمراه کردند.

  تبلیغات

  یکی از اعضای انجمن Reset Era با نام کاربری salromano، لینک‌هایی را از فهرست‌های فروش جعلی مربوط به عنوان Helldivers 2 در استیم به اشتراک گذاشت که مدعی ارائه این بازی با تخفیف‌های قابل‌توجه‌ای بودند. با‌ این‌ حال، احتمالاً به علت گزارش کلاهبرداری از سوی اعضای استیم، دیگر امکان خرید هیچ‌کدام از این عناوین جعلی وجود ندارد. صفحه اصلی و واقعی بازی Helldivers 2 را هم‌اکنون می‌توانید از طریق این لینک مشاهده کنید.

  این مسئله تا حدی عجیب و سوال‌برانگیز است؛ چرا در وهله اول اجازه داده شده که چنین اتفاقی رخ بدهد؟ ظاهراً دو عدد از این فهرست‌ها در اصل به بازی‌هایی تعلق داشته‌اند که قبلاً منتشر شده بودند و نام آن‌ها احتمالاً توسط خود توسعه‌دهندگان تغییر یافته است. یکی از صفحات فروشگاه قبلا متعلق به یک بازی با نام Figurality و دیگری متعلق به یک بازی با نام DO NOT SMILE بود. در این بین، ضرورت وجود سیستمی که تغییرات عمده در فهرست‌های فروشگاه را نظارت کرده و از وقوع چنین کلاهبرداری‌هایی در آینده جلوگیری به عمل بیاورد، کاملاً محسوس است.

  نسخه‌های تقلبی helldivers 2 توسط استیم حذف شدند

  به نظر می‌رسد برخی عمیقاً سعی دارند تا از محبوبیت فعلی عنوان Helldivers 2 در جهت منافع مالی خود بهره ببرند. این عنوان اکنون موفق‌ترین بازی بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی (Sony Interactive Entertainment) در استیم (بر اساس آمار حداکثر تعداد بازیکنان همزمان) قلمداد می‌شود. همچنین این بازی به عنوان اولین ساخته سونی که نسخه رایانه‌های شخصی آن همزمان با نسخه کنسولی عرضه می‌شود، محبوبیتی غیرقابل باور به دست آورده است. تبلیغات مثبت و پشتیبانی از قابلیت کراس‌-پلی با نسخه پلی استیشن ۵، جزو عوامل پیش‌برنده در رشد موفقیت‌های این بازی بوده‌اند.

  عنوان Helldivers 2 به عنوان دنباله‌ای برای بازی اول سری که با نمای دوربین ایزومتریک خود شناخته می‌شد، عرضه شده است. این بازی برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی در تاریخ ۸ فوریه سال جاری میلادی (۱۹ بهمن) منتشر گشت. برخلاف بازی پیشین خود، Helldivers 2 از زاویه دید سوم‌شخص بهره می‌برد. در این عنوان، بازیکنان توانایی انتخاب و بهره‌گیری از سلاح‌های هوایی شامل بمب‌های خوشه‌ای، تفنگ‌های نگهبانی، فعال‌کننده‌های سپر یا بسته‌های حاوی سلاح‌های ویژه (با کاربرد محدود) را دارند.


  نظر شما در ارتباط با این مسئله چیست؟

  تبلیغات
  Repatriate‌بیل قصابFidoBrainiacNima𝗔𝗹𝗶𝟵𝟴𝟰Ezio Chaillonk1هیربدHTremblerLove GameLegend KillerS Ghost of Sparta

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا