اخبار روز

گزارش: God of War Ragnarok باعث تاخیر عناوین دیگر شده است – تی ام گیم

 • گزارش: God of War Ragnarok باعث تاخیر عناوین دیگر شده است – تی ام گیم

  بازی God of War Ragnarok عنوان بسیار بزرگی بوده و ظاهرا این موضوع باعث تاخیر عناوین دیگر توسط استودیوها شده تا از رویارویی با آن جلوگیری شود.

  God of War Ragnarok یکی از موردانتظارترین عناوین آینده به حساب می‌رود و به احتمال زیاد حضور پررنگی در بخش جوایز پایان سال 2022 داشته باشد. از این بازی در سال 2020 (دو سال بعد از عرضۀ نسخۀ اول) و به صورت یک عنوان کلیدی برای کنسول پلی استیشن 5 و 4 رونمایی شد. این بازی برای عرضه در سال 2021 برنامه‌ریزی شده بود، اما تاخیر خورد و با توجه به بازۀ زمانی عجیب در نظر گرفته شده برای توسعه‌دهندگان آن، افراد کمی از این موضوع متعجب شدند. هنوز راز‌های زیادی حول محور God of War Ragnarok وجود دارد، اما اخیرا از تاریخ عرضۀ آن رونمایی شد و از اینکه نقش مهمی در فصل تعطیلات خواهد داشت، اطمینان حاصل پیدا کرد.

  تبلیغات

  بر اساس صحبت‌های تیم گتیس (Tim Gettys)، میزبان پادکست کایندا فانی گیمز (Kinda Funny Games)، احتمال ترس توسعه‌دهندگان و ناشران از God of War Ragnarok وجود دارد. گتیس در ادامه اشاره کرد که تماس‌های رسمی با افراد مختلف داشته و از گفته‌های آن‌ها شوکه شده است. او اظهار کرد که توسعه‌دهندگان/ناشران از سر راه God of War Ragnarok کنار رفته‌اند. او خیلی وارد جزئیات نشد، اما اشاره کرد که تمام این موارد به آماده کردن فضا برای God of War Ragnarok مربوط می‌شود. از آنجایی که نسخۀ قبلی، جایزۀ بهترین بازی سال را از آن خود کرد، انتظار می‌رود تا این عنوان نیز یک مدعی بزرگ برای این جایزه باشد و قابل درک است که چرا بعضی از ناشرها قصد ایجاد فاصله بین عناوین خود و انحصاری پلی استیشن را داشته باشند.

  گتیس به هیچ ناشر یا عنوانی اشاره نکرد، اما اخیرا بازی Forspoken تاریخ عرضه خود را از اکتبر به ژانویه سال 2023 تغییر داد؛ چیزی که طرفداران، آن را به علت عرضه‌های دیگر در پاییز، پیش‌بینی کرده بودند. یوبیسافت (Ubisoft) اخیرا اعلام کرد که بازی Skull and Bones برای عرضه در تاریخ 17 آبان 1401 (8 نوامبر 2022) برنامه‌ریزی شده است که درست در یک روز قبل از عرضۀ God of War Ragnarok قرار دارد. بازی های دیگری مثل Call of Duty: Modern Warfare II و Gotham Knights نیز چند هفته قبل از آن عرضه خواهند شد.

  1100❤GOD OF WAR❤77یوهانFuttBuckerM.MTEmad-MartianGodofwar0385هادی صفاییHerfeiyABDVDافسر جنگ نرم سونیsiavashتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)MahyarMsmInvisible bearded userامیر گیمرBahramsonyTlou part 2 game of the centuryEllie Terminatormore

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا