اخبار روز

گزارش: شرکت چینی NetEase استودیوی کوانتیک دریم را خریداری خواهد کرد – تی ام گیم

 • گزارش: شرکت چینی NetEase استودیوی کوانتیک دریم را خریداری خواهد کرد – تی ام گیم

  بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی اینسایدری مشهور، شرکت چینی نت‌ایز (NetEase)، استودیوی کوانتیک دریم را به طور کامل خریداری کرده است.

  طبق جزئیات به اشتراک گذاشته شده توسط تام هندرسون (Tom Henderson)، این شرکت چینی در تابستان امسال خبر تصاحب کوانتیک دریم (Quantic Dream) را اعلام خواهد کرد. نت‌ایز در سال 2019 درصد کمی از خالق Heavy Rain را از آن خود کرده بود؛ اما حالا به نظر می‌رسد که باقی‌ماندۀ سهام این استودیو را نیز خریداری کرده است. گویا دو طرف برای مدتی طولانی در مذاکره قرار دارند و این احتمال وجود دارد که خرید نهایی نشده باشد.

  به طور قطعی مشخص نیست که چرا کوانتیک دریم قصد دارد به یک مجموعۀ بزرگ‌تر ملحق شود؛ اما منابع این خبر اعتقاد دارند که پس از همکاری کوانتیک دریم و سونی بر سر سه عنوان درام تعاملی، این استودیو به دنبال ناشری بزرگ‌ بوده است تا به آن بپیوندد. کوانتیک دریم به چندین شرکت مراجعه کرد تا ناشری برای پروژه‌ای به نام Karma پیدا کند. این پروژه در نهایت به Star Wars Eclipse تبدیل شد که در دسامبر 2021 تریلر سینماتیک آن را مشاهده کردیم. از سوی دیگر، در چند سال گذشته اتهامات زیادی به محیط‌کاری نامناسب استودیو وارد شد و به نظر می‌رسد این عامل نقش اساسی در وضعیت نه چندان ایده‌آل کوانتیک دریم داشته باشد.

  نت‌ایز مدتی پیش استودیوی Grasshopper Manufacture را خریداری کرده بود که بازی‌هایی مانند Killer7 و No More Heroes را در کارنامۀ خود دارد.

  پوکرفیسcrystal skyMichaelMsadeq361vitto corleoneLone WolfBlizzardPeaky BlindersmeysambKing Phill Spencer 2077M.MTP.morganعلی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا