اخبار روز

سازندگان State of Decay 3 ظاهراً یک بازی معرفی‌نشده دیگر در دست توسعه دارد – تی ام گیم

 • سازندگان State of Decay 3 ظاهراً یک بازی معرفی‌نشده دیگر در دست توسعه دارد – تی ام گیم

  یکی از کارمندان سابق آندد لبز (Undead Labs) گفته که در استودیو روی پروژه‌هایی که هنوز منتشر نشده‌اند کار کرده است.

  تبلیغات

  بیش از سه سال از زمان معرفی State of Decay 3 می‌گذرد اما نه توسعه‌دهنده و نه مایکروسافت از آن زمان تاکنون به‌روز‌رسانی مهمی را در مورد آن ارائه نکردند. با وجود اینکه انتظار برای این اثر ادامه دارد، آندد لبز ممکن است بازی دیگری در دست توسعه داشته باشد، بازی‌ای که به طور رسمی هنوز معرفی نشده.

  همانطور که توسط کاربر توییتر Idle Sloth مشاهده شد، دنیل فلوید (Daniel Floyd) که تا فوریه امسال به مدت ده سال انیماتور ارشد در این استودیو بود، در پروفایل لینکدین خود به کار روی Moonrise, State of Decay 2 و پروژه‌هایی که هنوز منتشر نشده‌اند اشاره کرده است.

  احتمالاً یکی از آن‌ها State of Decay 3 است، اما از آنجایی که فلوید به پروژه‌های آینده اشاره کرده است، به نظر می‌رسد حداقل یک عنوان دیگر در آندد لبز در حال توسعه باشد.

  در مورد خود State of Decay 3، اگرچه هیچ صحبتی در مورد زمان عرضه این بازی وجود ندارد، در اوایل سال جاری، مت بوتی (Matt Booty)، مدیر محتوای بازی و استودیوهای مایکروسافت، احتمال داد که ممکن است در سال ۲۰۲۴ شاهد بازی‌های بیشتری باشیم.

  SUBGIImmortal Spartanحق گوی تی ام گیم Alan WakeTahaicmeysambIliyaEzio: Member of Old Gods of Asgardxbox gamerAlirezaAshen undead the bearerMaster bandicootMahdikarma(دازای)رحمان

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا