اخبار روز

گزارش: روند توسعه بازی Black Myth: Wukong کندتر از حد انتظار پیش می‌رود – تی ام گیم

 • گزارش: روند توسعه بازی Black Myth: Wukong کندتر از حد انتظار پیش می‌رود – تی ام گیم

  طبق اطلاعات جدید به دست آمده، به نظر می‌رسد روند ساخت بازی Black Myth: Wukong به کندی طی می‌شود و احتمال عرضه‌ی آن در سال 2023 بعید به نظر می‌رسد.

  یوتیوبری به نام Ranton، که سابقه‌ی کار روی طراحی شخصیت‌ها و مبارزات بازی Black Myth: Wukong را داشته است، سال گذشته به دلیل اختلاف نظر و تفاوت‌های کار توسعه‌، از استودیوی چینی گیم ساینس (Game Science) جدا شد. وی اخیراً ادعا کرده است که توسعه‌ی این بازی به کندی پیش می‌رود.

  رنتون بعد از ترک گیم ساینس، با این استودیو به مشکل برخورد و دعوای بین این دو عمومی شد. در نهایت بنیانگذار و طراح ارشد هنری شاغل در گیم ساینس اعلام که این شخص توسعه‌دهنده‌ی سابق، فاقد تجربه است و در نهایت این موضوع منجر به لطمه خوردن و پیشرفت کند در روند توسعه‌ی بازی Black Myth: Wukong شد.

  در آگوست 2021 نیز توسعه‌دهنده‌ی دیگری که روی طراحی مراحل Black Myth: Wukong کار می‌کرد، ادعا نمود که در آن زمان تنها توسعه‌ی یک مرحله از بازی به پایان رسیده بود. به گفته‌ی این توسعه‌دهنده، بازی مذکور تا آن زمان دارای هیچ گونه میان پرده (Cutscene) یا باس فایتی نبوده است.

  رنتون در ادامه در ویدیوی جدید خود اشاره کرد که بخش چینی وب‌سایت بازی Black Myth: Wukong بیان می‌کند که استودیوی گیم ساینس از استعدادهای کمی برخوردار است و به شدت به افراد با تجربه برای پیوستن نیاز دارد. با این حال در مقابل، بخش انگلیسی به میزان وخیم بودن وضعیت بازی اشاره‌ای نداشته است.

  با وجود آن که استودیوی گیم ساینس در خصوص موارد فوق سکوت اختیار کرده است، اما رنتون فکر نمی‌کند که بازی Black Myth: Wukong در «جهنم توسعه» قرار داشته باشد. ظاهراً این پروژه در اواسط مراحل توسعه‌ی خود قرار دارد و رنتون حس می‌کند این بازی تا سال 2024 منتشر نخواهد شد و احتمال انتشار آن در سال 2023 را بعید می‌داند.

  بازی Black Myth: Wukong اثری در سبک اکشن نقش‌آفرینی محسوب می‌شود که بر اساس رمان کلاسیک چینی قرن شانزدهمی «سفر به غرب» ساخته شده است. این بازی ظاهراً از نظر گیم‌پلی و طراحی در دسته‌ی عناوین سولزلایک قرار می‌گیرد و اثر مذکور با استفاده از موتور آنریل انجین 5 توسعه می‌یابد.

  Invisible bearded userOldman1973Mehran.BaJin sakaiscorpionesmeysamb@alistarکاکاسنگیعلیفیل خالی بند شاگرد عمو جیمEMPEROR NIMA SHAMS

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا