اخبار روز

بسته الحاقی جدید Mario Kart 8 Deluxe شاید به زودی منتشر شود – تی ام گیم

 • بسته الحاقی جدید Mario Kart 8 Deluxe شاید به زودی منتشر شود – تی ام گیم

  موج دوم بسته الحاقی Booster Course Pass قرار است هشت پیست ریمستر شده‌ی دیگر را به Mario Kart 8 Deluxe اضافه کند. البته هنوز تاریخ عرضه‌ی دقیق آن مشخص نیست.

  فعلا مشخص نیست که چقدر باید تا عرضه‌ی بازی Mario Kart 9 منتظر ماند، اما طرفداران Mario Kart فعلا می‌توانند به محتوای جدید برای Mario Kart 8 راضی باشند. اوایل امسال بود که نینتندو بسته الحاقی Booster Course Pass را برای Mario Kart 8 Deluxe معرفی کرد. این سری از بسته‌های الحاقی قرار است در مجموع 48 پیست ریمستر شده را به این بازی اضافه کنند.

  اولین موج از این بسته‌های الحاقی در ماه مارس عرضه شد و هشت پیست جدید را به این بازی اضافه کرد. حال برخی دوست دارند بدانند که موج بعدی کی عرضه خواهد شد. این طور که به نظر می‌رسد طرفداران نیاز به صبر زیادی ندارند. به تازگی مشخص شده که چندین فروشگاه در ژاپن تبلیغ Booster Course Pass را به نمایش گذاشته‌اند. البته این تبلیغات برای موج اول این بسته الحاقی هستند. با این حال پیامی در سمت راست این تبلیغ به کارکنان گوشزد می‌کند که این تبلیغات را پس از هفدهم جولای به نمایش نگذارند.

  این یعنی احتمالا این تبلیغات بعد از هفدهم جولای مناسب نخواهند بود و باید با تبلیغات جدید جایگزین شوند. پس ممکن است تا کمتر از یک هفته‌ی دیگر شاهد معرفی موج دوم Booster Course Pass برای بازی Mario Kart 8 Deluxe باشیم.

  بازی Mario Kart 8 Deluxe در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس است. این بازی با فروش بیش از 45 میلیون نسخه یکی از موفق‌ترین عناوین انحصاری نینتندو بوده است.

  mariomeysambJonah hex

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا