اخبار روز

گزارش جدید: GTA 6 در فوریه ۲۰۲۵ منتشر می‌شود – تی ام گیم

 • گزارش جدید: GTA 6 در فوریه ۲۰۲۵ منتشر می‌شود – تی ام گیم

  دو منبع جدید ادعا می‌کنند که GTA 6 در سه‌ماه اول سال آینده عرضه خواهد شد و یکی از آن‌ها تاریخ مشخصی را در ماه فوریه (بهمن ماه) ارائه می‌دهد.

  تبلیغات

  Rockstar Games شرکتی است که باعث می‌شود Nintendo پرحرف به نظر برسد؛ بنابراین جای تعجب ندارد که از زمان انتشار تریلر رونمایی Grand Theft Auto 6 در ماه دسامبر (آذر ۱۴۰۲)، هیچ به‌روزرسانی خبری‌ای ارائه نشده باشد. شایعاتی در مورد تاریخ انتشار تریلر دوم وجود دارد؛ برخی آوریل تا مه ۲۰۲۴ (فروردین الی اردیبهشت ۱۴۰۳) را پیشنهاد می‌دهند و برخی دیگر با این نظر موافق نیستند. با این وجود، توافق بیشتری در مورد تاریخ انتشار بازی وجود دارد.

  جیسون شرایر (Jason Schreier) از روزنامه بلومبرگ (Bloomberg) اعلام کرده بود که بازی مورد بحث اوایل سال آینده منتشر خواهد شد و اکنون یکی از افشاگران می‌گوید ژانویه تا فوریه ۲۰۲۵ (دی الی بهمن ۱۴۰۳) تاریخ نهایی است؛ در حالی که فرد دیگری دقیقاً به ۱۸ فوریه ۲۰۲۵ (۳۰ بهمن ۱۴۰۳) اشاره دارد. جیسون شرایر در بیشتر موارد قابل اعتمادترین منبع است؛ اما از آنجایی که JarlOfRivia جزئیات زیادی را از تریلر رونمایی بازی فاش کرد، هر چیز دیگری که می‌گوید باید جدی گرفته شود.

  به گفته او، GTA 6 در حال حاضر برای انتشار در سه‌ماهه اول ۲۰۲۵، یعنی بین ژانویه تا مارس (دی الی اسفند ۱۴۰۳)، برنامه‌ریزی شده است. افشاگری به نام Nuro نیز ادعا می‌کند ۱۸ فوریه ۲۰۲۵ (۲۹ بهمن ۱۴۰۳) تاریخ دقیق انتشار بازی است. Nuro با اینکه هیچ جزئیاتی را در مورد تریلر رونمایی ارائه نکرده بود، اما به درستی انتشار تریلر در ماه دسامبر ۲۰۲۳ (آذر ۱۴۰۲) را پیش‌بینی کرده بود.

  شخصی که همه‌چیز را در مورد تریلر رونمایی بازی به درستی پیش‌بینی کرده بود، می‌گوید که GTA 6 در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۵ (احتمالاً ژانویه/فوریه) منتشر خواهد شد. تاریخ انتشار همیشه متغیر است؛ اما این شایعه به علاوه گزارش اخیر جیسون شرایر مرا متقاعد کرده که بازی در اوایل سال آینده عرضه می‌شود.

  that1detectiv3

  ۱۱ ماه بعد، در روز سه‌شنبه، ۱۸ فوریه ۲۰۲۵ (۳۰ بهمن ۱۴۰۳)، Grand Theft Auto 6 به صورت جهانی عرضه می‌شود.

  Nuro_Citrix

  البته، مشکل واضح اینجاست که Rockstar Games اغلب بازی‌های خود را به تعویق می‌اندازد تا بتواند آن‌ها را در نهایت کمال عرضه کند؛ بنابراین حتی اگر تاریخ فوریه در حال حاضر درست باشد، هیچ تضمینی وجود ندارد که عملی شود. خبر خوب این است که فعلاً هیچ منبعی تاریخ انتشار را در نیمه دوم سال ۲۰۲۵ پیش‌بینی نمی‌کند؛ با وجود اینکه Red Dead Redemption 2 در ماه اکتبر (مهر ماه) و GTA 5 در ماه سپتامبر (شهریور ماه) منتشر شدند.

  اعلام رسمی تاریخ انتشار احتمالاً در پایان یک تریلر جدید انجام می‌شود؛ اگرچه از آنجایی که به احتمال زیاد حداقل دو تریلر دیگر قبل از عرضه بازی وجود خواهد داشت، نمی‌توان گفت که چه زمانی ممکن است تریلر بعدی منتشر شود. اگر تاریخ انتشار واقعاً اوایل سال آینده باشد، می‌توان آن را در تریلر بعدی تأیید کرد. آخرین تریلر احتمالاً چند هفته قبل از عرضه بازی منتشر خواهد شد.

  lul-bookاقای گربه (از منتظران GTA VI)Bioshockk1هادی صفائیجان قماربازTrane_doostAnamrMatin Barkat✧ℳ๑ђѧ๓๓α∂ℜєzą✧RezaMax22B-manشادمن 3Ezio ChaillonAMIR 007

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا