اخبار روز

بلوبر تیم انتظار فروش ۱۰ میلیونی از ریمیک Silent Hill 2 دارد – تی ام گیم

 • بلوبر تیم انتظار فروش ۱۰ میلیونی از ریمیک Silent Hill 2 دارد – تی ام گیم

  بلوبر تیم روی فروش بالای پروژه‌های آینده خود حساب باز می‌کند، زیرا مدیرعامل آن اعتقاد دارد فروش ۱۰ میلیون نسخه‌ای برای Silent hill 2 Remake قابل دستیابی است.

  تبلیغات

  پیوتر بابینو (Piotr Babieno)، مدیرعامل استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team)، در مصاحبه‌ای با وب‌سایت لهستانی Bankier اظهار داشت که بر اساس تحقیقات بازار، بازی‌های ساخته شده توسط این استودیو با سقف فروش دو میلیون نسخه‌ای توسعه یافته‌اند، در حالی که عناوین وحشت بقا میزان فروش را بالاتر از چند میلیون نسخه هدف قرار داده‌اند.

  بابینو در این باره می‌گوید:

  می توانیم فرض کنیم که فروش ۱۰ میلیون نسخه‌ای محدوده‌ای است که به زودی برای ما واقع‌بینانه خواهد شد.

  شکی وجود ندارد که طرفداران قدیمی Silent Hill و افراد تازه‌وارد مشتاق تجربه‌ی بازی Silent Hill 2 Remake هستند، اما آیا فروش ۱۰ میلیون نسخه‌ای از این بازی انتظار بالایی محسوب نمی‌شود؟ به عنوان مثال، عنوان The Medium، آخرین ساخته‌ی بزرگ بلوبر تیم به سوددهی رسید و موجب شد همه هزینه‌های توسعه و بازاریابی این اثر جبران شود. هرچند تاکنون به صورت رسمی هیچ آمار فروش واقعی از این بازی منتشر نشده است.

  البته بلوبر تیم انتظار فروش ۱۰ میلیون نسخه‌ای از بازسازی Silent Hill 2 را ندارد، اما استودیوی مذکور معتقد است که تجربه‌ی بیشتر در ژانر وحشت بقا، این عدد ۱۰ میلیونی در مقطعی به زودی قابل دستیابی خواهد بود.

  بلوبر تیم اخیراً تایید کرده است که بازی Silent Hill 2 Remake در مراحل پایانی توسعه قرار دارد و همچنین اشاره کرد که اعلام تاریخ انتشار اثر به شرکت کونامی (Konami) بستگی خواهد داشت. این بازی قرار است برای پلی استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

  تبلیغات
  KurosMincraftKianEnzeاز پیروان bloodyblade.RedBatman Arkham knightPorfosor1100NullSekiroRezaYoung boyTHEVILred-eyed Banished Knightامیر حسینNima ShamsmeysambEzio Auditore da FirenzemarioDaniyal BleszinskiMaster

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا