اخبار روز

اطلاعات جدیدی از بتل پس و فصول آیندۀ Overwatch 2 منتشر شد – تی ام گیم

 • اطلاعات جدیدی از بتل پس و فصول آیندۀ Overwatch 2 منتشر شد – تی ام گیم

  آیتم‌های ظاهری مانند چارم‌ سلاح، بنر و اسکین‌های Mythic در Overwatch 2 وجود خواهند داشت. PvE نیز در دست ساخت قرار دارد، اما برای سال 2023 برنامه‌ریزی شده است.

  در رویداد جدید Overwatch 2، شرکت بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) جزئیات بیشتری را از این عنوان به اشتراک گذاشت. اعلام شده است که در زمان عرضه، سه قهرمان جدید Sojourn ،Junker Queen و یک قهرمان رونمایی نشده، در دسترس مخاطبین قرار دارند. قهرمانان جدید نیز هر 18 هفته یک بار به صورت فصلی ارائه می‌شوند. در هر فصل، اسکین‌ها، رویدادها و بتل پس‌های جدیدی نیز در دسترس مخاطبین قرار دارند و هر فصل نقشه‌های تازه‌ای را به همراه می‌آورد.

  همچنین، یک فروشگاه درون‌بازی نیز راه‌اندازی خواهد شد، اما تمامی لوت‌ باکس‌ها حذف می‌شوند. در کنار اسکین‌ها، پلیرها می‌توانند چارم‌های سلاح و بنرها را آزاد کنند. از سوی دیگر، یک سطح جدید اسکین نیز در بازی وجود دارد که با نام Mythic شناخته می‌شود و یک سطح بالاتر از Legendary است. این اسکین‌ها با قسمت‌های مختلف و آیتم‌های گوناگون قابل شخصی‌سازی هستند، درست به مانند اسکین Cyberpunk ninja شخصیت Genji.

  هر چیزی که از Overwatch 1 یا 2 از طریق کنسول‌ها به دست آورده باشید، به نسخۀ رایانه‌های شخصی قابل انتقال است (و بالعکس). تیم سازنده تایید کرده است که در فصول پیش‌رو چند قهرمان ساپورت و یک قهرمان تانک جدید به بازی اضافه خواهند شد.

  PvE در چه زمانی عرضه می‌شود؟ تیم سازنده 2023 را برای این حالت هدف قرار داده است که «روایت کلی اثر» را رو به جلو می‌برد. در هر فصل، نقشه‌های جدیدی مخصوص به PvE ارائه خواهند شد که شاید به سوالات طرفداران حول روایت بازی پاسخ بدهند.

  دسترسی زودهنگام به Overwatch 2 در تاریخ 12 مهر 1401 (4 اکتبر 2022) آغاز خواهد شد. این عنوان برخلاف نسخۀ اول به صورت رایگان در دسترس پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ و PC قرار خواهد گرفت. در تاریخ 7 تیر (28 ژوئن) بتای خصوصی بازی برای کنسول‌ها و PC آغاز خواهد شد.

  Saman_hkSquatlatex2meysamb

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا