اخبار روز

ماد جدید Fallout New Vegas سیستم پیام Elden Ring را به آن اضافه می‌کند – تی ام گیم

 • ماد جدید Fallout New Vegas سیستم پیام Elden Ring را به آن اضافه می‌کند – تی ام گیم

  مادسازی به‌نام TommInfinite، ماد جدیدی برای بازی Fallout New Vegas ساخته است که سیستم ثبت پیام بازی Elden Ring را به آن اضافه می‌کند.

  اضافه شدن سیستم پیام‌های بازی Elden Ring و سایر بازی‌های فرام سافت‌ور (FromSoftware) به بازی‌های دیگر می‌تواند باعث جذاب‌تر شدن آن‌ها شود. اگرچه برخی از پیام‌های ذخیره شده، فریب‌دهنده یا بیهوده هستند، کلیت این سیستم می‌تواند از طرق بسیاری به بازیکنان دیگر کمک برساند. چنین سیستمی برای بازی‌هایی که در آن‌ها باید به گشت‌و‌گذار در مناطق مختلف و خطرناک بپردازید، بسیار سودمند خواهد بود.

  یکی از این بازی‌ها Fallout New Vegas است. اکنون، مادسازی به‌نام TommInfinite، ماد Building Bridges را برای این بازی ساخته است که سیستمی مشابه با سیستم پیام‌های Elden Ring را به این بازی اضافه می‌کند.

  در ویدئوی منتشر شده از این ماد، بازیکنی در یک تکه کاغذ، پیام «پریدن رو امتحان کن» را ثبت می‌کند که یکی از پیام‌های پرتکرار Elden Ring به‌شمار می‌آید و بدون شک، جان بسیاری از Tarnishedهای ناآگاه را گرفته است. پس از آن، بازیکن دیگری با خواندن پیام مذکور به پایین می‌پرد و می‌میرد.

  این ماد سیستم مذکور را نسبت به Elden Ring ارتقا نیز می‌بخشد. در واقع، این ماد محدودیتی برای پیام‌های قابل ثبت ندارد. همچنین، سیستم نمره‌دهی به پیام‌ها که در Elden Ring وجود داشت، در این ماد نیز وجود دارد. نمره‌دهی به پیام‌های سایر بازیکنان باعث می‌شود پیام‌های طولانی‌تر و زیادتری را ثبت کنید.

  این ماد هم‌اکنون از وبسایت NexusMods قابل دریافت است.

  لبخند جوکرmeysambRioداناSkyrim : The Elder Scrolls VP.morganکاکا سنگیanti niggerAshen undead the bearerGramy kJust GOD OF WARSamul

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا